Numer referencyjny
1

Specjalista ds. HR

Oferta ważna do
2021-06-30
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Stańczak
Adres e-mail
m.stanczak@intredo.com
Telefon
535652259

Plik załącznika

Pracodawca

Raisead Holding
Raisead (www.raisead.com) to holding i marka parasolowa dla międzynarodowej grupy kapitałowej o polskich korzeniach. Chociaż zaczynaliśmy jako firma internetowa, dziś Raisead Holding łączy biznesy z różnych sektorów i branż. Jesteśmy świadomi, że droga do sukcesu nie jest łatwa i nie znamy odpowiedzi na każde pytanie, jednak jesteśmy pewni, że dziś tworzymy przestrzeń, w której firmy mogą się rozwijać i rozkwitać. Stworzyliśmy wiele biznesów i planujemy założyć wiele kolejnych, bo lubimy obserwować jak powstają. Naszą misją jest budowanie wspaniałych organizacji przy wsparciu niezwykłych ludzi, w każdej chwili gotowych na nowe, większe wyzwania. #RaiseadTeam

Oferujemy:

- 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy;

- jasną ścieżkę rozwoju i rozwój osobisty;

- prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Mutlisport;

- przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR z zakresu rekrutacji
  • Mile widziana znajomość prawa pracy
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zorientowanie na cel
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Dążenie do rozwiązywania problemów i usprawnienia procesów
  • Bardzo wysokie zdolności interpersonalne m.in. umiejętność negocjacji i argumentacji, umiejętność budowania relacji

Zadania

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end
  • Współpraca z HRBP w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • Współpraca z dostawcami usług HR
  • Dbanie o pozytywne candidat experience
  • Koordynacja oraz przeprowadzanie onboardingu i offboardingu pracowników
  • Wsparcie managerów w działaniach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • Wspieranie realizacji zadań wynikających z systemu komunikacji wewnętrznej