Numer referencyjny
110716/2021

Junior Marketing Specialist (bez doświadczenia)

Oferta ważna do
2021-06-25
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
Praca zdalna

Pracodawca

Troaching Institute
Anioły Kariery to międzynarodowa, butikowa firma doradztwa kariery. Wspieramy profesjonalistów w podejmowaniu kolejnych kroków w ich karierze.

Szukamy studentów znających dobrze (w piśmie) język angielski. I to już wszystkie nasze wymagania :)

Nie musisz mieć żadnego doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy.

Prócz zdobycia wiedzy o rynku pracy (CV, aplikowanie, kontakt z headhunterami i firmami, rozmowa kwalifikacyjna), możesz w pełni wyspecjalizować się w marketingu albo rozwinąć się dodatkowo w jednej z dziedzin: HR, finanse, organizacja eventów, copywriting, graphic design itp. – wystarczy, że powiesz nam, co najbardziej Cię interesuje.

A jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił we wszystkich tych dziedzinach, jeśli tylko tego chcesz! To oznacza, że kładziemy duży nacisk na Twój rozwój = zapewnimy Ci niepowtarzalną okazję odkrycia tego, co chcesz robić w przyszłości.

Dodatkowo zapewniamy:

- elastyczny grafik (min. 20 godzin tygodniowo), który ustalasz sam; masz do wykorzystania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - to Ty decydujesz, kiedy chcesz / możesz pracować

- pracę w 100% zdalnie - możesz pracować dosłownie z dowolnego miejsca – bez potrzeby marnowania czasu na dojazdy! Jeśli planujesz wyjechać na Erasmusa lub inny program wymiany – nie ma problemu! Obecnie pracujemy w 10 różnych miastach Europy, choć głównie w Polsce

- stawkę godzinową w wysokości 18,3 zł netto / godzinę - to Ty decydujesz, ile zarabiasz; dodatkowo, stawka godzinowa wzrasta o 10%, jeśli pracujesz więcej niż 120 godzin miesięcznie; pracując 160 godzin dostałbyś 3220,80 zł netto – zobacz, jak to się ma do realiów rynkowych na: wynagrodzenia.pl

- automatyczną podwyżkę po każdym roku współpracy

- pracę z językiem, bo jesteśmy międzynarodową firmą

- mentora

- fajny zespół:  http://tiny.cc/rxgyjz

- laptop na okres współpracy

Brzmi interesująco? Wyślij CV na adres : Marcelina.Woroniak@CareerAngels.eu

Prosimy dodaj do swojego CV tę obowiązkową klauzulę do celów przetwarzania danych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Career Angels / Troaching Institute w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Szukamy 2-3 nowych członków zespołu – jeśli znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, będziemy wdzięczni za przekazanie informacji dalej!

Drogi Kandydacie, nie lubimy „ghostingu”. Sztuka znikania poprzez nie odpowiadanie nie jest w porządku. Ani kiedy robią to firmy, ani gdy robią to kandydaci. Dlatego odpowiemy w ciągu 3-5 dni roboczych. Sprawdź swój SPAM na wszelki wypadek. Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi, poproś nas o nią. Może to my przeoczyliśmy Twoją aplikację. Może się to zdarzyć każdemu. Z drugiej strony: jeśli to Ty „zghostujesz” nas (zawsze wysyłamy jedną wiadomość follow-up), nie weźmiemy pod uwagę Twoich przyszłych aplikacji.

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego w piśmie

Zadania

  • Przygotowywanie raportów, dokumentów, researchy, wsparcie w działaniach marketingowych / dodatkowo można rozwinąć się w jednej z dziedzin: HR, finanse, organizacja eventów, copywriting, graphic design itp.