Numer referencyjny
110709/2021

Recruitment Assistant

Oferta ważna do
2021-06-25
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Małgorzata Rawska
Adres e-mail
malgorzata.rawska@malekrecruitment.com
Telefon
507721975

Pracodawca

Malek Recruitment
Specjalizujemy się w prestiżowych rekrutacjach na stanowiska kierownicze i zarządcze. Naszymi klientami są największe firmy działające w Polsce.

Do naszego zgranego zespołu poszukujemy

która/y będzie wspierać konsultantów poprzez kontakty z kandydatami zaangażowanymi w projekty rekrutacyjne

Zapewniamy:

Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego w ambitnym zespole

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: psychologia, socjologia, pedagogika, ZZL)
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Swobodna obsługa komputera i pakietu MS Office

Zadania

  • weryfikacja życiorysów, motywacji i oczekiwań kandydatów i kandydatek
  • przygotowywanie profili kandydatów i kandydatek , agend i materiałów na spotkania,