Asystentka Biura

Oferta ważna do
2021-06-24
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Thales Polska
Thales jest firmą, która odpowiada na potrzeby klientów z całego świata oczekujących innowacyjnych rozwiązań, podnoszących poziom życia i bezpieczeństwo. Dzięki niezwykłemu połączeniu kompetencji, talentu i różnorodności kulturowej, specjaliści i naukowcy grupy Thales są w stanie zaprojektować oraz zrealizować nawet najbardziej wymagające technologicznie rozwiązania. Projekty Thales, które wprowadzają technologie przyszłości, są wszędzie tam, gdzie trzeba działać szybciej, sprawniej i wydajniej. Klienci grupy Thales mogą korzystać z zaawansowanych rozwiązań i podejmować trafne decyzje w kluczowych sprawach. Innowacyjne rozwiązania Thales można znaleźć w przestrzeni kosmicznej, w oceanach i na morzach, w powietrzu i na lądzie oraz w cyberprzestrzeni.  W 2018 roku Thales wygenerował przychód w wysokości 19,0 miliardów euro, zatrudniając 80 000 pracowników w 68 krajach.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i kontakt z międzynarodowym środowiskiem pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV tutaj: https://thales.wd3.myworkdayjobs.com/Careers/job/Warszawa/Asystentka-Biura--Office-Assistant-_R0126791

Prosimy o dołączenie do dokumentów rekrutacyjnych poniższej klauzuli zgody, w przypadku uczestnictwa wyłącznie w obecnej rekrutacji, przeprowadzanej przez Spółkę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych ponad wymagane Kodeksem pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • Doskonała organizacja pracy własnej (zadaniowość, planowanie, zarządzanie swoim czasem oraz pracą)
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Zadania

  • Obsługa procesu obiegu dokumentów i prowadzenie rejestrów związanych z obiegiem dokumentów
  • Nadzorowanie obiegu oraz archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie organizacyjne wyjazdów służbowych pracowników spółki oraz wizyt osób z jednostek zagranicznych (w tym: rezerwacje hoteli oraz biletów lotniczych)
  • Zamawianie zaopatrzenia biurowego, Pomoc w zakresie organizacji spotkań służbowych, spotkań okolicznościowych, targów branżowych
  • Przygotowywanie projektów pism, dokumentów, prezentacji i raportów zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Wprowadzanie i opisywanie faktur w systemie JIRA w zakresie uzgodnionym z Przełożonym
  • Pełnienie okresowych zastępstw w Sekretariacie Zarządu, Współpraca z pozostałymi działami w Spółce oraz z jednostkami organizacyjnymi Grupy Thales
  • Wykonywanie innych zadań związanych z obsługą administracyjną Biura lub zleconych przez Przełożonego