Numer referencyjny
110637/2021

Stażysta/ka w dziale PR

Oferta ważna do
2021-06-24
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Karolina Kosińska
Adres e-mail
biuro_prasowe@demiurg.com.pl
Telefon
502408589

Pracodawca

DEMIURG
DEMIURG to doświadczony, interdyscyplinarny zespół kreatywnych osób specjalizujących się w realizacji wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. Umiejętność rozumienia różnorodnych czynników jakie wpływają na ostateczny sukces projektu inwestycyjnego sprawia, że DEMIURG jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, które mogą pochwalić się doświadczeniem na wszystkich frontach obsługi inwestycyjnej - począwszy od projektu architektonicznego, poprzez jego wykonanie i nadzór inwestorski. Tym, co wyróżnia ludzi tworzących zespół DEMIURG, są wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Umiejętność słuchania, zrozumienia wyzwań i postrzegania trudności klientów poprzez pryzmat własnych doświadczeń sprawiają, że DEMIURG nieustannie się rozwija. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie wartości dla Klientów, poprzez realizację najwyższej jakości projektów budowlanych i deweloperskich. Równocześnie zapewniamy dobre i bezpieczne warunki pracy naszym pracownikom, podwykonawcom oraz partnerom. Dbamy o środowisko naturalne oraz funkcjonujemy zgodnie z przepisami według najlepszych standardów rynkowych. www.demiurg.com.pl

Miejsce pracy: Poznań Górczyn

DEMIURG jest jedną z niewielu firm na polskim rynku, które mogą pochwalić się doświadczeniem na wszystkich frontach obsługi inwestycyjnej, począwszy od projektu architektonicznego, poprzez jego wykonanie i nadzór inwestorski. Do naszego zespołu szukamy osoby, która na co dzień będzie dbała o komunikację i wizerunek naszej firmy na stanowisku Stażysta/ka w dziale PR.

Pracując z nami:

• Zdobędziesz wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej i projektowej

• Będziesz mieć możliwość rozwoju własnych kwalifikacji i dużą samodzielność w działaniu

• Otrzymasz wsparcie i możliwość pracy z kreatywnym zespołem młodych ludzi

• Odbędziesz płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy

Czym będziesz się zajmować?

• Współtworzeniem kanałów społecznościowych (LinkedIn, Facebook, Instagram)

• Aktualizacją treści na stronie www

• Zamawianiem i tworzeniem materiałów reklamowych, np. gadżetów, katalogów, prezentacji, elementów brandingu

• Współpracą ze wszystkimi działami firmy

• Wsparciem działu PR w pozostałych działaniach komunikacyjnych i promocyjnych

Idealnie, jeśli:

• Masz „lekkie pióro”, potrafisz tworzyć angażujące teksty do social mediów i na stronę internetową

• Lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się wychodzić z inicjatywą

• Chcesz się rozwijać

• Posiadasz podstawowe umiejętności pracy w programie Canva lub Photoshop

• Cechuje Cię samodzielność w działaniu i motywacja do pracy

• Dobrze znasz język angielski i jesteś w stanie tworzyć krótkie teksty w tym języku

CV wraz z klauzulą RODO prosimy wysyłać na adres: biuro_prasowe@demiurg.com.pl w tytule wpisując „Stażysta/ka w dziale PR” Informujemy, że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEMIURG Construction sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy Górniczej 2/143A zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych - DEMIURG Construction sp. z o.o. sp.k. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Wymagania

  • „lekkie pióro”, umiejętność tworzenia angażujących tekstów do social mediów i na stronę internetową
  • chęć rozwoju, otwartość na wyzwania
  • znajomość języka angielskiego (pisanie)
  • podstawowa znajomość programów Canva lub Photoshop

Zadania

  • Współtworzenie kanałów social media (Facebook, Instagram, LinkedIn)
  • Aktualizacja treści na stronie www
  • Tworzenie, zamawianie materiałów promocyjnych
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • wsparcie działu PR w pozostałych działaniach komunikacyjnych i promocyjnych