Numer referencyjny
110561/2021

Asystent Biura Kontraktu

Oferta ważna do
2021-04-23
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Izabela Wątruch
Adres e-mail
praca@egis-poland.com
Telefon
513105128

Pracodawca

EGIS
Egis Poland (reprezentująca w Polsce Grupę Egis) – jedno z największych biur projektowych w Polsce działające na rynku polskim od blisko 30 lat, współpracująca zarówno z klientami z sektora publicznego, jak i prywatnego, świadcząca profesjonalne usługi inżynierskie i konsultingowe w zakresie przygotowania i realizacji projektów w sektorze transportu publicznego, drogowego, kolejowego, lotniczego, budownictwa kubaturowego oraz gospodarki wodno-ściekowej, środowiska naturalnego i energetyki

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • umowę o pracę • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Zadania

  • prowadzenie korespondencji kontraktowej
  • przygotowywanie pism i zestawień, archiwizowanie dokumentacji
  • przygotowanie informacji oraz zestawień ( w formie opisowej lub tabelarycznej)
  • pomoc w realizacji Projektu (m.in. współpraca z osobami prowadzącymi Projekt, współ-wykonywanie, pod względem tekstowo - graficznym, językowym oraz edytorskim, raportów i innych dokumentów związanych z Projektem)
  • sporządzanie notatek i sprawozdań ze spotkań i narad
  • obsługa interesantów i pomoc przy organizacji spotkań