Numer referencyjny
21013784

Program Rozwojowy w Dziale Marketingu Adhesives Technology

Oferta ważna do
2021-04-30
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż

Pracodawca

Henkel Polska sp. z o.o.
Henkel to nowoczesna firma kosmetyczno-chemiczna z ponad 140 tradycją, działająca na całym świecie. Oferuje szeroki portfel marek i technologii w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii). Henkel posiada główną centralę w Düsseldorfie w Niemczech i działa na ponad 120 rynkach na całym świecie zatrudniając około 50 tysięcy pracowników. W Polsce firma działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych. Poza siedzibą główną w Warszawie, firma posiada również centrum badawcze oraz 4 ośrodki produkcyjne . Zatrudnia blisko 1000 osób.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Atrakcyjne wynagrodzenie

Przyjazną atmosferę w pracy

Pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole

Premię tzw. „trzynastkę”, proporcjonalnie do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej Multisport, karty podarunkowe Sodexo

Możliwość preferencyjnego zakupu produktów firmy

Wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów marketing, ekonomia, zarządzanie lub pokrewnych
  • Zaawansowany poziom znajomości języka polskiego
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne i organizacyjne (umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów)
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Kreatywność, proaktywność i samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (szczególnie Excel i Power Point)
  • Prawo jazdy kategorii B

Zadania

  • Min. roczny płatny staż w pełnym wymiarze godzin
  • Pomoc w prowadzeniu projektów i kategorii pod marką Ceresit
  • Promowanie marki Ceresit w social mediach
  • Współpraca przy przygotowaniu i realizacji planu aktywności dla marki Ceresit
  • Monitorowanie wydatków budżetów projektowych
  • Aktywna współpraca z lokalnymi i globalnymi działami firmy