Numer referencyjny
004

Praktyki zdalne w dziale Marketingu i Sprzedaży

Oferta ważna do
2021-04-29
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
inne
Miasto
Zdalnie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Irena Pamula
Adres e-mail
cv@inconventus.com
Telefon
733 878 444

Pracodawca

InConventus Group
InConventus Group Sp. z o.o. zapewnia najlepszej jakości edukację w obszarze rolnictwa. InConventus pomaga rozwijać się polskim rolnikom, oferując im dostęp do najnowszych informacji i aktualności. Czyni to poprzez organizowanie konferencji, praktycznych wydarzeń i wyjazdów edukacyjnych na farmy polskie i zagraniczne.

Praktyki w dziale Marketingu i Sprzedaży Szukamy, zaangażowanych pełnych inicjatywy, lubiących się uczyć praktykantów. Jeśli jesteś studentem, lub właśnie skończyłeś edukację i szukasz miejsca, z którego możesz rozpocząć przygodę z Marketingiem i sprzedażą – aplikuj do nas!

PROPONUJEMY:

⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;

⦿ Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 30 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do zajęć na uczelni); ⦿ Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie marketingu i sprzedaży;

⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;

⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

⦿ Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio);

⦿ Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki;

⦿ Referencje po zakończeniu praktyk;

⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży;

⦿ Sporą dawkę wiedzy w zakresie marketingu i sprzedaży;

⦿ Pracę w młodym, doświadczonym i ambitnym zespole w firmie, gdzie mamy otwartą, niekorporacyjną strukturę organizacji i stawiamy na relacje międzyludzkie.

Wymagania

  • Łatwości w nawiązywaniu i budowaniu relacji z ludźmi;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze leadów sprzedażowych;
  • Lubisz podejmować nowe wyzwania w zakresie komunikacji marketingowej i mierzyć ich efektywność;
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie komunikacji z naszymi Biznes Partnerami

Zadania

  • Wesprzesz dział sprzedaży w zakresie bieżącej komunikacji z Klientami zewnętrznymi;
  • Będziesz wspierać projekty e-commerce oraz bieżącą współpracę z Klientami przez kanały alternatywne;
  • Nauczymy Cię tworzyć oraz pozyskiwać leady sprzedażowe;
  • Otrzymasz od nas profesjonalne szkolenie na którym poznasz podstawy teoretyczne prowadzenia kampanii marketingowo-sprzedazowej;
  • Wszystkim naszym praktykantom wystawiamy referencje;