Numer referencyjny
242107

Staż w Dziale Zakupów Indirect [rekrutacja online]

Oferta ważna do
2021-04-22
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Miasto
Warszawa (możliwa praca zdalna)
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agnieszka Matuszewska
Adres e-mail
agnieszka.matuszewska.ext@siemens.com
Telefon
+48 22 870 90 00

Pracodawca

Siemens Sp. z o.o.
Siemens, potęga w dziedzinie elektroniki i elektrotechniki, działa w ponad 190 krajach. Oferuje szeroki wybór pionierskich produktów zapewniających wydajność w energetyce, produktywność w przemyśle, dostępność opieki zdrowotnej i inteligentnej infrastruktury – z dużym naciskiem na ochronę środowiska. Aby odpowiedzieć na najtrudniejsze wyzwania współczesnego świata, potrzebujemy otwartych, ciekawych ludzi, którzy nie boją się pytać. Tak, jak to robi 405 000 pracowników Siemensa na świecie. I może tak jak Ty.

Na staż w Dziale Zakupów Indirect w Siemens sp. z o.o. zapraszamy osoby, które wiążą swą przyszłość z rozwojem w obszarze zakupów. Zobaczysz jak funkcjonuje dział w dużej korporacji, a będąc częścią zespołu będziesz wspierać kupców i masz szansę pracować przy wielu ciekawych projektach.

Wymagania

  • Ukończony przynajmniej IV rok studiów, kierunek: ekonomia, zarządzanie, prawo i pokrewne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną (B2/C1) - warunek konieczny

Zadania

  • Oferujemy 6 miesięczny, płatny staż w ugruntowanej i rozpoznawalnej na rynku firmie. Chętnie przekażemy Ci wiedzę z zakresu zakupów, będziesz mieć szansę na by rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole. Będziesz zaangażowany/-a w aktualnie prowadzone projekty w firmie.