Numer referencyjny
110410/2021

Stażysta/ stażystka w firmie doradztwa komunikacyjnego "Lighthouse"

Oferta ważna do
2021-02-18
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Miasto
Warszawa
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Lighthouse
Lighthouse jest firmą doradczą specjalizującą się w zarządzaniu reputacją. Bazując na partnerskiej współpracy i zaufaniu, wspiera klientów w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych poprzez efektywną komunikację z otoczeniem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Wśród kluczowych obszarów kompetencyjnych firmy znajdują się m.in.: reputation intelligence, doradztwo strategiczne, współpraca z mediami, komunikacja digital, relacje z interesariuszami, issue & crisis management oraz szkolenia i coachingi. Lighthouse od 2016 r. jest afiliowanym członkiem międzynarodowej sieci Edelman i wyłącznym przedstawicielem firmy na polskim rynku, pracując dla takich klientów jak HP, Huawei Enterprise czy LPP. Należy także do Związku Firm Public Relations.

Chcesz poznać bliżej tajniki branży PR i pracy w agencji zajmującej się profesjonalnym doradztwem komunikacyjnym? Chcesz pracować przy projektach realizowanych dla dużych, międzynarodowych firm? Chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości? 3xTAK? Zapraszamy do zdalnego Programu Stażowego Lighthouse!

Co gwarantujemy?

  • 2-miesięczny, płatny staż i możliwość pozostania z nami na stałe (obecnie pracujemy zdalnie, w post-covidowej rzeczywistości zakładamy powrót do biura w modelu hybrydowym)
  • elastyczne godziny pracy
  • różnorodne zadania pozwalające na wszechstronny rozwój
  • merytoryczne wsparcie przełożonych – nauczymy Cię branży, a na pytania odpowiemy z zaangażowaniem
  • zdobycie doświadczenia i praktycznej wiedzy
  • dostęp do międzynarodowego know-how dzięki afiliacji z Edelmanem – największą na świecie firmą zajmującą się komunikacją
  • zdalną pracę w zgranym zespole ekspertów, lubiących projekty którymi się zajmują.
  • więcej informacji o nas: Lighthouse Polska

Zapraszamy do naszego teamu – rozwiń z nami skrzydła!
CV wraz z trzema zdaniami autoprezentacji prosimy przesyłać na adres: e.skalniak@lhse.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli pozwalającej na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania

  • otwarty umysł i szerokie horyzonty
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania
  • "lekkie pióro", zdolność tworzenia i redagowania ciekawych tekstów
  • zorganizowanie i umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie, chęć rozwoju i głowa pełna pomysłów
  • gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • optymistyczne podejście do ludzi i "świata" oraz... poczucie humoru
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, każdy inny będzie dodatkowym atutem

Zadania

  • wsparcie zespołów zajmujących się projektami komunikacyjnymi dla globalnych i polskich marek (praca dla klientów z branż nowych technologii, zdrowia, finansów i FMCG)
  • zaangażowanie w kampanie prowadzone przy użyciu różnych narzędzi i kanałów komunikacji
  • śledzenie trendów w branży i ich adaptowanie w projektach prowadzonych dla klientów