Numer referencyjny
110409/2021

Junior Digital Media Buyer

Oferta ważna do
2021-02-18
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Mateusz Reiss
Adres e-mail
info@whitefly.pl
Telefon
500393302

Pracodawca

Whitefly sp. z o. o.
Whitefly to start-up działający w branży marketingu internetowego. Firma realizuje projekty związane z planowaniem i zakupem mediów. Tworzymy własne narzędzia zwiększające efektywność Performance Marketingu.

Szukamy osób, które chcą wykorzystać swoje zdolności analitycznego,  a także kreatywnego myślenia, by rozpocząć swoją przygodę w Performance Marketingu .  Junior Digital Media Buyer jest odpowiedzialny za przygotowanie i prowadzenie kampanii reklamowych, oraz za komunikację z partnerami. Ta praca jest doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie samodzielność i brak ograniczeń w uzewnętrznianiu swojej kreatywności.

Co oferujemy?

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie

- Realny wpływ na prowadzone projekty i zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych umiejętności

- Pracę w młodym, dynamicznym zespole

- Luźną, nieformalną atmosferę

- Pełne przeszkolenie w dziedzinie marketingu internetowego

- Elastyczne godziny pracy

- Możliwa jest częściowa praca zdalna

Wymagania

  • Praktyczna umiejętność pracy z danymi
  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków
  • Zaangażowanie, proaktywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dyspozycyjność minimum 100h miesięcznie

Zadania

  • Przygotowanie i optymalizacja kampanii internetowych
  • Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych
  • Bieżący monitoring, optymalizacja, raportowanie wyników
  • Śledzenie trendów, konkurencji i analiza rynku