Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Oferta ważna do
2021-02-17
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

TNG Real Estate sp. zo.o.
Już od 2012 roku Tur Nieruchomości spełnia marzenia Klientów, tak aby zapewnić im bezpieczeństwo i kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi pośrednictwa.

Branża nieruchomości to nieograniczone możliwości, stabilność i nieprzeciętne zarobki. Już od 2012 roku Tur Nieruchomości spełnia marzenia Klientów, tak aby zapewnić im bezpieczeństwo i kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi pośrednictwa.

Poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

- lubisz kontakt z drugim człowiekiem stawiasz na sukces i samorozwój cenisz zaangażowanie,

- jesteś odpowiedzialny,

-elastyczny i przedsiębiorczy nie boisz się nowych wyzwań

Co zyskujesz?

-atrakcyjne zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania

-know-how w zakresie działań opartych na autorskim modelu sprzedaży

-okazję do uczenia się od najlepszych lokalnych ekspertów

-klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego

-pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe

-tygodniowe szkolenie wewnętrzne w formie wykładów i warsztatów

-możliwość dostępu do materiałów ze strony: szkolenia-nieruchomosci.pl

-efektywne narzędzia sprzedażowe i najnowsze narzędzia marketingowe

-bogatą bazę klientów i portfel nieruchomości

-pracę z wyselekcjonowanymi specjalistami, m.in w zakresie prawa, marketingu i nowej technologii

-wyjątkową i partnerską atmosferę w pracy

-elastyczne godziny pracy,

-możliwość pracy zdalnej

-narzędzia pracy: telefon i komputer

Czego do Ciebie oczekujemy?

-przygotowania ofert i prezentacji nieruchomości

-koordynacji procesu sprzedaży/wynajmu kompletacja dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

-doradztwo i utrzymywanie relacji z Klientami

-nienagannej prezencji i kultury osobistej

Mile widziane:

-doświadczenie w branży nieruchomości, ubezpieczeń, telemarketingu i obsłudze klienta

-prawo jazdy kat. B

-znajomość języka angielskiego

prześlij CV na adres: praktyki@tur-nieruchomosci.pl

Wymagania

  • doświadczenie w branży nieruchomości, ubezpieczeń, telemarketingu i obsłudze klienta
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego

Zadania

  • przygotowania ofert i prezentacji nieruchomości
  • koordynacji procesu sprzedaży/wynajmu
  • kompletacja dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji
  • doradztwo i utrzymywanie relacji z Klientami
  • nienagannej prezencji i kultury osobistej