Numer referencyjny
110386/2021

Nauczyciel przedszkola

Oferta ważna do
2021-02-07
Wysokość wynagrodzenia
2800-3000
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Publiczne Przedszkole Wesołe Małpki Ul. Szwedzka 19 abc, Wrocław Poszukuje kandydatów na stanowisko Nauczyciela grupy przedszkolnej .

Oferujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Pracę w regularnych godzinach od poniedziałku do piątku

· Pracę w miłej atmosferze przyjaznej dzieciom i dorosłym

· Możliwość pracy z profesjonalistami i zdobycie cennego doświadczenia Oczekujemy:

· kultura osobista

· uśmiech i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

· przygotowywanie i prowadzenie zajęć wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań; dbanie o estetykę pomieszczeń i mienie przedszkola

· opieka nad dziećmi w czasie spacerów i wycieczek

· dbałość o przestrzeganie w placówce zasad bhp

 Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego na adres mailowy podany poniżej lub o kontakt telefoniczny: 662 355 193 lub 533 409 903 W CV prosimy o dopisanie klauzuli RODO do tyczącej przetwarzania danych osobowych.

Wymagania

  • studia magisterskie ( lub w trakcie studiów) z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego

Zadania

  • Praca na umowę o pracę, pełny etat, od poniedziałku do piątku.