Numer referencyjny
1/12/2020

PRACA SZUKA TŁUMACZA

Oferta ważna do
2021-01-29
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. łódzkie
Miasto
Łódź
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

DADAN Translations
Tłumaczenia techniczne (IT, elektronika, automatyka, telekomunikacja, monitoring wizyjny, motoryzacja itp.) Tłumaczenia biznesowe (marketing, PR, kodeksy i polityki firm, strony WWW, regulaminy, sprawozdania, umowy)

Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych w zakresie tłumaczeń.
Poszukujemy tłumaczy zarówno polsko-angielsko-polskich, jak i mniej popularnych par językowych, na umowę o pracę lub zlecenia.
Jeśli interesuje Cię współpraca w zakresie tłumaczeń, zajrzyj na www.dadan.pl, a w zakładce PRACA znajdziesz więcej szczegółów naszej oferty.
Zapraszamy!
Zespół DADAN.pl

Wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego/niemieckiego/rosyjskiego lub innych.

Zadania

  • Tłumaczenie tekstów w trybie zdalnym.