Numer referencyjny
110384/2020

Płatna praktyka w dziale dofinansowań

Oferta ważna do
2021-01-28
Branża
Badania i Rozwój
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Grzegorz Krzyszczyk
Adres e-mail
rekrutacja@nanores.pl
Telefon
+48 698 777 921

Plik załącznika

Pracodawca

Nanores Sp. z o.o. Sp. k.
Nanores jest nowoczesnym, niezależnym laboratorium badawczo-rozwojowym, nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług oraz podniesienie standardów współpracy świata nauki i biznesu. Dzięki wykorzystaniu przełomowych rozwiązań technologicznych oraz zespołowi specjalistów z różnych dziedzin – fizyki, matematyki, chemii oraz inżynierii materiałowej, jesteśmy w stanie sprawnie zidentyfikować potrzeby i dostarczyć najlepsze rozwiązania dla naszych partnerów. Specjalizujemy się w badaniach oraz modyfikacji materiałów przewodzących i nieprzewodzących. Posiadamy mikroskopy elektronowe i jonowe – Dual Beam SEM/PFIB, SEM/FIB oraz mikroskop sił atomowych – AFM, dające możliwość pracy w wielu trybach obrazowania 2d i 3d. Oferujemy analizę powierzchniową oraz objętościową materiałów w nanometrowej skali, łącznie ze wskazaniem składu pierwiastkowego badanych obiektów. Proponujemy wsparcie w zakresie optymalizacji oraz identyfikacji wad materiałowych w procesach przemysłowych. Świadczymy usługi z zakresu produkcji mikro i nano prototypów struktur fotonicznych, mechanicznych, elektronicznych i innych.

W związku z rozwojem naszego Laboratorium Badawczo-Rozwojowego we Wrocławiu, poszukujemy osób chcących realizować praktyki w dynamicznej spółce technologicznej typu start-up.

Nanores jest nowoczesnym, niezależnym laboratorium badawczo-rozwojowym, nastawionym na świadczenie najwyższej jakości usług oraz podniesienie standardów współpracy świata nauki i biznesu.

Oferujemy:

• płatne praktyki,

• elastyczne godziny pracy,

• możliwość wykonywania części zadań zdalnie,

• możliwość rozwoju zawodowego w unikalnym środowisku typu start-up technologiczny i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

Okres praktyk: 2-3 miesiące

Miejsce : Wrocław, ul. Bierutowska 57-59

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres: rekrutacja@nanores.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać: „REKRUTACJA - Praktyka w dziale dofinansowań”. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego”.

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prosimy o umieszczenie w CV dodatkowego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych prowadzonych naborach przez okres najbliższych 12 miesięcy”.

Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie firma Nanores Sp. z o. o. Sp. k. Prosimy o zapoznanie się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ dotyczącą przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją, która jest dostępna na stronie http://nanores.pl/glowna/wspolpraca/praca

Wymagania

  • terminowość i skrupulatność
  • samodzielność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • chęć rozwoju i zdobywania wiedzy
  • dyspozycyjność min. 20 h tygodniowo
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie księgowe lub kadrowe
  • tzw. „lekkie pióro”
  • wykształcenie techniczne/znajomość zagadnień technicznych
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • status absolwenta lub studenta ostatniego roku studiów

Zadania

  • ścisła współpraca ze specjalistami ds. dofinansowań
  • zapoznanie się z tematyką finansowania projektów ze środków unijnych
  • pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, obsłudze finansowej i administracyjnej projektów
  • wsparcie działu dofinansowań w bieżących zadaniach
  • wyszukiwanie i przekazywanie informacji o konkursach