Numer referencyjny
110351/2020

Research Assistant

Oferta ważna do
2020-12-27
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k.
Jesteśmy globalnym dostawcą technologii, specjalizującym się w nowoczesnych narzędziach z zakresu badań marketingowych. Znakiem rozpoznawczym NEUROHM (www.neurohm.com) są innowacyjne metody oparte o pomiar czasu reakcji (RT), aktywności fal mózgowych (EEG), przewodnictwa skórno-galwanicznego (GSR) oraz uwagi wzrokowej na bazie śledzenia ruchu gałek ocznych (ET). Odbiorcami naszych produktów są regionalne i ogólnoświatowe firmy badawcze, doradcze oraz działy marketingu i HR podmiotów konsumenckich.

Dołączając do NEUROHM jako Research Assistant zdobędziesz praktyczną wiedzę od doświadczonych badaczy i analityków.  Pasjonuje Cię analiza danych? Napisz do nas od razu!

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zlecenie lub współprace B2B- jak wolisz,
  • pracę z doświadczonym zespołem, który chce dzielić się wiedzą,
  • pracę zdalną, a w przyszłości „mieszaną”- nasze biuro mieści się tuż przy pl. Unii Lubelskiej,
  • pakiet enel med. premium.

Zainteresowanych udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV opatrzonego poniższą klauzulą na adres: katarzyna.zawadzka@neurohm.com :

„Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych „RODO”, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NEUROHM Sp. z o.o. Sp.k z siedzibą w Warszawie, ul. Flory 9 lok. 2, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji”

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez NEUROHM Sp. z o.o. Sp. k.. Pełną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj: https://neurohm.com/rodo-rekrutacja.

Wymagania

  • masz wiedzę i/ lub doświadczenie i/lub interesujesz się badaniami marketingowymi
  • potrafisz analizować dane i lubisz szukać dziury w całym,
  • studia są już za Tobą lub niedługo będą lub po prostu jesteś dyspozycyjna/y,
  • świetnie poruszasz się po MS Office (!Power Point i Excel!),
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
  • posiadasz mnóstwo pozytywnej energii do zaangażowania się w projekt i nauki nowych rzeczy.
  • ucieszy nas Twoje wykształcenie z zakresu psychologii/ socjologii/ marketingu/ zarządzania

Zadania

  • współpraca przy realizacji projektów badawczych
  • analiza danych
  • przygotowanie finalnych prezentacji dla międzynarodowych Klientów
  • w przyszłości współtworzenie badań rozwojowych
  • utrzymywanie relacji z zagranicznymi uczelniami