Numer referencyjny
TA-202011121346

Account Executive - Junior Account Executive

Oferta ważna do
2020-12-12
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Organizacja ChangeServicePlan - agencja reklamowa full service, należąca do Grupy ONE największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Account Executive - Junior Account Executive!

Account Executive to osoba z działu obsługi klienta, która zajmuje się organizowaniem i nadzorowaniem procesu tworzenia kampanii. AE na każdym etapie czuwa nad prawidłowością przebiegu poszczególnych etapów: strategicznych, kreatywnych, produkcyjnych i wreszcie wdrożeniowych.

CV prosimy wysyłać na adres: info@changeserviceplan.pl

Wymagania

  • biegła w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego (j. niemiecki także mile widziany i słyszany!)
  • mile widziane doświadczenie w agencji reklamowej
  • dobra organizacja pracy
  • dużo chęci i optymizmu
  • otwartość na zmiany

Zadania

  • ustalanie briefów z klientem i bieżący kontakt na każdym etapie procesu, otrzymywanie akceptacji
  • pilnowanie zgodności briefu/ustaleń z klientem na linii: strategia – kreacja – produkcja
  • czynny udział w researchach na temat kategorii produktowej, store-checki
  • przygotowanie kosztorysów projektów a potem rozliczanie ich w systemie
  • prowadzenie dokumentacji projektu, rozliczanie, wystawianie faktur
  • bieżąca współpraca z Account Managerem, Business Directorem oraz naszą centralą w Niemczech
  • udział w przetargach