Numer referencyjny
TA-202009101231

PACJENT SYMULOWANY - ogłoszenie Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Oferta ważna do
2020-10-10
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

W imieniu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego informujemy o naborze otwartym kandydatów do pełnienia roli Pacjenta symulowanego w ramach realizacji Projektu „Wdrożenie Programu Rozwojowego w oparciu o Centrum Symulacji Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego” podczas zajęć ze studentami WUM.

Udział w zajęciach dydaktycznych w roli symulowanego pacjenta polega na odgrywaniu roli pacjenta (krótkie, kilkunastominutowe scenki) zgodnie z przygotowanym scenariuszem oraz udzielanie informacji zwrotnej studentom i nauczycielom.

Każdej osobie, która pozytywnie przejdzie proces rekrutacji gwarantujemy szkolenia wprowadzające i merytoryczne.

Wynagrodzenie za udział w Programie SP obejmuje wyłącznie czas pracy podczas zajęć ze studentami i wynosi 27,00 złotych brutto za godzinę dydaktyczną (45 minut).

Ogłoszenie pochodzi ze strony: https://csm.wum.edu.pl/pl/node/94 gdzie mogą znaleźć Państwo szczegóły dotyczące sposobu aplikowania

Wymagania

  • ukończone 18 lat
  • empatia, chęć do kontaktu z młodymi ludźmi
  • gotowość do wyuczenia się roli pacjenta wg scenariusza i odtwarzania jej w sposób powtarzalny
  • punktualność i sumienność

Zadania

  • odgrywanie roli pacjenta (krótkie, kilkunastominutowe scenki) zgodnie z przygotowanym scenariuszem
  • udzielanie informacji zwrotnej studentom i nauczycielom