Numer referencyjny
110249/2020

Koordynator/ koordynatorka biura

Oferta ważna do
2020-10-02
Wysokość wynagrodzenia
2500-3500
Branża
Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

tengent.studio
Opowiadamy historie i tworzymy przestrzeń do ich przeżywania. Sztukę narracji wprowadzamy w nową epokę, a odbiorcom oferujemy doświadczenia w formie kampanii, filmów, wystaw i eventów. Szczegóły na https://tengent.studio/.

Praca przy bardzo ciekawych projektach: https://tengent.studio/. Poszukujemy osoby super zorganizowanej, komunikatywnej, przebojowej i bardzo samodzielnej, która poprowadzi biuro i wesprze firmę w realizacji kreatywnych projektów. Takiej, która nie boi się pytać i lubi działać. Najchętniej student/studentka (zaoczne lub dzienne, dostępność minimum 32h/tygodniowo).

Oferujemy:
  fajną atmosferę w kameralnym biurze na Mokotowie (rejon Rakowiecka/Puławska/Narbutta)
  możliwość rozwoju zawodowego w stronę analityk finansowo-księgowy lub w kierunku produkcji wystaw, w zależności od prezentowanych predyspozycji i kompetencji
Podczas rekrutacji przeprowadzimy test Excela oraz kandydat/ka otrzyma kilka zadań potwierdzających podstawowe umiejętności analityczne.

 CV oraz 1-2 zdania o sobie w kontekście tego ogłoszenia proszę przesyłać na adres: monika.kleinrok@tengent.studio.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (wystarczy Word i Excel)
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność, chęć pracy w zespole

Zadania

  • wsparcie zespołu architektów, grafików, producentów w codziennej pracy polegającej na projektowaniu i realizacji wystaw, a także produkcji filmów animowanych
  • obsługa spotkań (kawa, herbata, ogarnięcie sali po spotkaniu)
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej w Excelu
  • segregacja, archiwizacja i utrzymywanie porządku w dokumentacji firmowej (umowy, protokoły, pisma), prowadzenie ich rejestru w Excelu
  • organizacja i rozliczanie podróży służbowych
  • przygotowanie comiesięcznego kompletu dokumentów księgowych dla księgowości
  • pomoc w prowadzeniu spraw administracyjno–finansowych działu (w tym również: skanowanie, kserowanie, wprowadzanie przelewów do systemu bankowego)
  • nadzór nad stanem zapasów materiałów biurowych oraz porządkiem w biurze (sprząta zewnętrzna firma)