Numer referencyjny
110238/2020

Pracownik administracyjny - wsparcie

Oferta ważna do
2020-09-23
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Vorwerk Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Jesteśmy spółką sprzedażową, działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie, zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów, o wysokiej jakości – m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold, czy kosmetyków Jafra. Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1995 roku. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków. Sprzedaż realizowana jest przez Przedstawicieli Handlowych, którzy współpracują z firmą w oparciu o własną działalność gospodarczą. Pracownicy etatowi zapewniają rozwój biznesu, odpowiadając m.in. za takie obszary jak marketing, administracja, IT, czy zarządzanie.

Jesteśmy spółką sprzedażową, działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie, zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów, o wysokiej jakości – m.in. urządzeń Thermomix® i system sprzątający KOBOLD. Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą - 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1995 roku. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.thermomix.vorwerk.pl.

Jeśli chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, nie czekaj! Wypełnij załączony w linku formularz i wyślij swoje CV:

Wymagania

  • • osoby posiadające status studenta;
  • • pracowników dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku;
  • • praktyczną znajomość programu MS Excel;
  • • komunikatywną znajomość języka angielskiego;
  • • bardzo dobrą organizację pracy i odpowiedzialność.

Zadania

  • • wprowadzanie danych do systemu;
  • • pomoc w pracach administracyjnych;
  • • bieżące wsparcie pracowników różnych działów firmy m.in. : logistyki, prowizji oraz księgowości.