Numer referencyjny
110200/2020

Praktykant/ka z językiem szwedzkim

Oferta ważna do
2020-07-24
Wysokość wynagrodzenia
do uzgodnienia
Branża
Budownictwo/Geodezja
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka

Pracodawca

F.B.I. TASBUD S.A.
F.B.I. TASBUD jest międzynarodową grupą kapitałową, której tradycja sięga 1985 roku. Naszym głównym profilem jest generalne wykonawstwo prestiżowych inwestycji budowlanych zarówno dla kontrahentów krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy znani na takich rynkach zagranicznych jak: skandynawski, afrykański i azjatycki. Pracujemy tak, aby każda realizowana przez nas inwestycja była naszą wizytówką. Siłą F.B.I. TASBUD jest zgrany zespół pracowników. Ich wykształcenie, zdobyte na polskich i zagranicznych uczelniach, doświadczenie, entuzjazm i pracowitość umożliwiają kompleksowość, precyzję oraz skuteczność realizacji zadań, przy zachowaniu pełnej elastyczności, wobec często zmiennych wymagań Inwestorów.

Na stanowisku Praktykanta w Grupie F.B.I. TASBUD będziesz mogła/mógł wykorzystać w praktyce swoją dotychczasową wiedzę, którą zdobyłaś/eś na studiach.

Otrzymasz wiedzę z branży budowlanej i wsparcie we wdrożeniu do organizacji o międzynarodowym zasięgu.

Gwarantujemy przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy Zespół!

Nie czekaj! Prześlij swoje zgłoszenie na adres: rekrutacja@fbitasbud.pl

Wymagania

  • dobra znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność tłumaczenia testów z języka szwedzkiego na język polski i odwrotnie,
  • dokładność, sumienność

Zadania

  • przygotowywanie tłumaczeń dokumentów administracyjnych,
  • współpraca z Działem Przygotowania Produkcji i Rozliczeń,
  • pomoc w tworzeniu bazy wykonawców,
  • kontakt z kontrahentami szwedzkimi.