Numer referencyjny
110199/2020

Recepcjonista / Recepcjonistka na zastępstwa

Oferta ważna do
2020-08-07
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

ISS Facility Services Sp. z o.o.
ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Dlaczego z nami?

  • Zdobywasz doświadczenie w prestiżowych biurach międzynarodowych firm
  • Doświadczasz współpracy w wielokulturowych zespołach
  • Pracujesz w zespole energicznych, zaangażowanych ludzi
  • Pomagamy Ci rozwijać Twoje umiejętności poprzez organizowane szkolenia i realizowane projekty
  • Otrzymujesz realne możliwości rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez link:

Wymagania

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - warunek konieczny
  • Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) nie sprawia Ci trudności
  • Posiadasz „Can do” attitude i silną motywację do samodoskonalenia :)
  • Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista
  • Jesteś osobą bardzo dobrze zorganizowaną
  • Łatwo nawiązujesz kontakty oraz budujesz relacje
  • Jesteś nastawiony/a na współpracę oraz pomoc organizacyjną gościom i pracownikom

Zadania

  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze (praca w różnych obiektach rozproszonych w Warszawie: Mokotów, Włochy, Ochota)
  • Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Współpracę z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi
  • Obsługę spotkań wewnętrznych (rezerwację i przygotowywanie sal konferencyjnych oraz organizację imprez firmowych)
  • Wsparcie pozostałych działów firmy w ich codziennych obowiązkach