Numer referencyjny
01/2020

Młodszy specjalista ds. sprzedaży internetowej

Oferta ważna do
2020-08-06
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki
Business English

Kontakt

Opiekun
Seabastian Prochenka
Adres e-mail
sebastian.prochenka@carbonway.pl
Telefon
+48 534440225

Pracodawca

CarbonWay
Naszą misją jest dostarczanie użytecznych i przyjaznych środowisku produktów, które znacząco przyczyniają sie do redukcji towarów jednorazowego użytku.

Firma CarbonWay zajmuje się dystrybucją produktów kategorii małe AGD takie jak butelki, kubki termiczne, filtry do wody, drobny sprzęt do kuchni.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy młodej ambitnej osoby, która chciałby zdobyć doświadczenie w sprzedaży i marketingu, budując oraz rozwijając powstający kanał e-commerce.

Jeżeli  interesujesz się sprzedażą, lubisz kontakt z klientem, chciałbyś zdobyć doświadczenie a jednocześnie już zacząć wykorzystywać swoją wiedzę zapraszam Ciebie do kontaktu.

Wymagania

  • Status studenta
  • Znajomośc platformy sprzedażowej Allegro
  • Otwartość, komunikatywność i samodzielność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie pracy w dziale sprzedaży i obsłudze klientów
  • Mile widziana znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce, Google Analytics, Google Ads i Merchant Center, Facebook Ads

Zadania

  • Sprzedaż i obsługa Klienta w kanale internetowym
  • Wystawianie aukcji sprzedażowych na portalach polskich i zagranicznych (Allegro, firmowy sklep internetowy)
  • Współpraca przy rozwijaniu obecnych oraz wdrażaniu nowych rozwiązań w zakresie e-commerce
  • Analiza rynku i trendów w obszarze e-commerce oraz cykliczne raportowanie prowadzonych działań
  • Pomoc w przygotowywaniu zamówień do wysyłki