Numer referencyjny
110186/2020

Stażysta w obszarze Wsparcia Sprzedaży

Oferta ważna do
2020-07-31
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż

Pracodawca

Ailleron SA
Jesteśmy ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. Nasza oferta to także najwyższej jakości outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla bankowości, finansów, telekomunikacji oraz hotelarstwa. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień współpracuje już ponad 150 milionów osób w 21 krajach na wszystkich kontynentach.  Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie.  Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku, a także kreować nowoczesne trendy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=316323c099eb4456a755e0e4a030233d

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z firmami dostarczającymi oprogramowanie
  • Gotowość do rozwoju w obszarze rozwiązań IT, wspierania działań sprzedażowych
  • Determinacja do pracy, nauki i własnego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zadania

  • Wsparcie w prowadzeniu analiz wybranych rynków zagranicznych oraz szans biznesowych w obszarze rozwiązań informatycznych dla branży leasingowej
  • Przygotowanie i zarządzanie bazą potencjalnych klientów Ailleron (LeaseTech) dla wybranych rynków zagranicznych
  • Prowadzenie komunikacji mailowej do potencjalnych klientów Ailleron (LeaseTech) w oparciu o wytyczne Działu Sprzedaży LeaseTech
  • Udział w pracach Zespołów ds. działań marketingowych Ailleron (LeaseTech)
  • Realizowanie prac w obszarze wsparcia sprzedaży