Numer referencyjny
1/05/2020/Interakcje

Lektor j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański (kopia z dnia 2020-06-18)

Oferta ważna do
2020-07-19
Wysokość wynagrodzenia
2500-5000
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Ząbki koło Warszawy
Preferowane kierunki
Filologia

Kontakt

Opiekun
Paweł Wolski
Adres e-mail
pwolski@swps.edu.pl
Telefon
501233755

Pracodawca

Interakcje - Paweł Wolski
Interakcje powstały aby poprzez szkolenia, coaching i doradztwo: wpływać NA ROZWÓJ dzielimy się naszą nową wiedzą i unikatowym doświadczeniem dbać o wysoką JAKOŚĆ korzystamy z najnowszych badań naukowych i wiedzy profesjonalistów oddziaływać NA LUDZI działamy z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych klientów PROWADZIMY: studia podyplomowe, szkolenia, doradztwo zawodowe, coaching i szkołę językową.

Do Nowej Szkoły Językowej INTERAKCJE w Ząbkach koło Warszawy zatrudnimy LEKTORÓW:

• języka angielskiego

• języka niemieckiego

• języka hiszpańskiego

• języka francuskiego

do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i dorosłych.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego

• możliwość współpracy z lekarzami i psychologami jako tłumacz

• korzystne warunki finansowe

• pracę w nowoczesnych warunkach

Wymagania

  • mgr filologii lub native speaker
  • kwalifikacje pedagogiczne
  • doświadczenie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
  • kreatywność, zaangażowanie i dynamizm
  • innowacyjny pomysł na program nauczania
  • dyspozycyjność, mobilność
  • własna działalność gospodarcza

Zadania

  • zajęcia z grupami do 14 osób w blokach porannych i/lub popołudniowych