Numer referencyjny
110145/2020

Praktykant/ka w Pionie Rachunkowości i Finansów

Oferta ważna do
2020-06-03
Wysokość wynagrodzenia
2700
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Kaufland Polska
Nasza firma Jako część Grupy Schwarz, Kaufland jest jednym z wiodących przedsiębiorstw na rynku europejskiego handlu detalicznego. Nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Mołdawii stawiamy na najwyższą jakość, szeroki wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. Oprócz towarów markowych oraz atrakcyjnych marek własnych oferujemy naszym klientom szeroki wybór produktów regionalnych. Ponad 20 000 artykułów dostępnych w ponad 200 marketach w Polsce zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Kaufland jako pracodawca Ponad 15 000 pracowników w centrali, w marketach oraz w centrach logistycznych z pełnym zaangażowaniem buduje sukces naszej firmy. Zarówno osobom z doświadczeniem, jak i bez, a także studentom i uczniom oferujemy szereg możliwości rozwoju zawodowego w naszych strukturach. Obecnie zatrudniamy pracowników ponad 100 różnych narodowości łącznie w 8 krajach. Dzięki zróżnicowanym perspektywom otrzymujemy cenne impulsy w naszej codziennej pracy. Również Twój indywidualny rozwój jest dla nas bardzo ważny i dlatego właśnie zapewnimy Ci atrakcyjne możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Jako dynamiczny, efektywny i działający zgodnie z zasadą fair play pracodawca oferujemy Ci pełne wsparcie, a także pomoc w realizacji wyznaczonych celów. Mamy świadomość tego, że zadowolony pracownik stanowi fundament naszego sukcesu. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasi pracownicy mogli z łatwością pogodzić życie prywatne z życiem zawodowym. Chcąc temu sprostać, oferujemy pracę mobilną, elastyczny czas pracy oraz możliwość skorzystania z urlopu Sabbatical. Jako odpowiedzialny pracodawca stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, dlatego oprócz stabilnych warunków pracy i atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy Ci liczne benefity pozapłacowe, rabaty, zniżki, a także działania prozdrowotne, min. bogatą ofertę zajęć sportowych i funkcjonalne miejsca pracy. Dołącz już dziś do naszego zespołu i buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Co Ci zapewnimy:

- umowę o praktykę absolwencką

- wynagrodzenie w wysokości 2700 zł brutto miesięcznie

- wdrożenie w pracę działu

- realizację ciekawych projektów oraz udział w corocznym konkursie dla praktykantów zakończonym atrakcyjnymi nagrodami

- pracę w nowoczesnym biurowcu z dostępem do własnego fitness klubu, restauracji oraz możliwość wypożyczenia elektrycznego

Wymagania

  • wykształcenia o kierunku ekonomicznym (mile widziani studenci studiów magisterskich)
  • znajomości programów MS Office
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności, samodzielności w działaniu, otwartości na zmiany, odpowiedzialności i zaangażowania.

Zadania

  • przyjmowanie i przekazywanie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych
  • uczestniczenie w procesie księgowania
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami
  • sporządzanie dokumentów podatkowych oraz wprowadzanie danych do systemu SAP
  • archiwizowanie dokumentów oraz inne czynności administracyjno-biurowe.