Numer referencyjny
110130/2020

Specjalista ds. E-commerce

Oferta ważna do
2020-06-17
Branża
Internet/E-commerce
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. śląskie
Miasto
Katowice
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Marek Ludwiczak
Adres e-mail
hello@bpimeetpoint.com
Telefon
515792856

Plik załącznika

Pracodawca

Stowarzyszenie Pionierów Procesów Biznesowych
Szeroko rozumiana działalność w branży E-commerce, Logistyka, , HR,

Przygotowanie materiałów wstępnych analiz rynkowych, budowanie relacji z dostawcami i klientami, przygotowywanie zestawień, kreowanie portfela produktów. Dostosowujemy zadania do umiejętności kandydata.

Wymagania

  • Student studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, który nie ukończył 26 roku życia

Zadania

  • Budowanie relacji z dostawcami i klientami
  • Poszukiwanie hurtowników lub dystybutorów danego produktu
  • Analiza i dostarczenie listy najlepjej sprzedających się towarów na wybranych stronach sprzedaży online