Numer referencyjny
TA-202005041121

Psycholog do pracy z dziećmi

Oferta ważna do
2020-06-03
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Poradnia Rehabilitacji Neurologicznej w Sochaczewie, zatrudni psychologa z tytułem magistra

- umowa o pracę

- 40 godz tyg(pełen etat)

- indywidualna praca z dziećmi niepełnosprawnymi w gabinecie placówki

-dodatkowe kursy,umiejętności mile widziane

- doświadczenie mile widziane,jednakże możliwość zatrudnienia osoby po ukończonych studiach

- warunek konieczny(dyplom mgr)

-wynagrodzenie do uzgodnienia

Kontakt 783 696 757

Cv aga.sochaczew@aga.org.pl

Wymagania

  • Dyplom magistra psychologii
  • mile widziane dodatkowe kursy

Zadania

  • indywidualna praca z dziećmi niepełnosprawnymi w gabinecie placówki