Numer referencyjny
1

Praktykant/ka w Dziale Prawnym - Biuro Techniczne

Oferta ważna do
2020-05-02
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Preferowane kierunki
Prawo

Kontakt

Opiekun
Martyna Pawul
Adres e-mail
praktyki@budimex.pl
Telefon
517125040

Plik załącznika

Pracodawca

Budimex S.A.
Jesteśmy jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie - inicjatywy utworzonej w sierpniu 2010 r. skupiającej największych generalnych wykonawców w Polsce. Więcej informacji: www.porozumieniedlabezpieczenstwa.pl

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r. Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;

• Bogatą ofertę szkoleniową;

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

• Benefity pozapłacowe (m.in.: rozszerzoną prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, system kafeteryjny MyBenefit, ubezpieczenie na życie).

Wymagania

  • III-V rok studiów, preferowane kierunki: prawo, administracja
  • Dyspozycyjności 3-4 dni w tygodniu
  • Znajomości obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych
  • Komunikatywności
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Rzetelności i odpowiedzialności

Zadania

  • Przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji przychodzącej oraz przygotowanie i dystrybucja korespondencji wychodzącej
  • Nadzór nad obiegiem, terminowym przepływem dokumentów oraz ich archiwizacją w ramach projektów realizowanych przez biuro
  • Redagowanie dokumentów (umów/aneksów) i pism firmowych oraz analiza prawna wybranych zagadnień