Numer referencyjny
110092/2020

Specjalista w projekcie EXPO Dubai 2020

Oferta ważna do
2020-04-07
Branża
Administracja państwowa
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
Misją Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) jest zwiększenie zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw oraz napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju. Agencja wspiera w pokonywaniu procedur administracyjnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, wiarygodnych partnerów oraz dostawców. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) na całym świecie.

Twoje zadania:

• organizacja sekretariatu i wsparcie pracy Komisarza Generalnego Sekcji Polskiej Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju, ZEA

• wsparcie Zespołu przygotowującego udział Polski w Wystawie Światowej EXPO 2020 w Dubaju, ZEA

• zarządzanie kalendarzem pracy Komisarza Generalnego

• przygotowywanie i rozliczanie delegacji służbowych Komisarza Generalnego

• prowadzenie korespondencji Komisarza Generalnego

• prowadzenie dokumentacji wyznaczonych obszarów projektu

• realizacja zamówień lub postępowań ofertowych dotyczących wybranych zadań według obowiązujących regulaminów

• realizacja i monitorowanie stanu realizowanych zadań i ich zgodności z harmonogramem

• przygotowywanie okresowych sprawozdań merytorycznych o stanie realizacji projektu

Nasza oczekiwania:

• doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

• doświadczenie w przygotowywaniu oficjalnej korespondencji, w tym w języku angielskim

• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

• wykształcenie wyższe

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

• umiejętność pracy w zespole oraz efektywna komunikacja

• gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy:

• wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji wyjątkowego projektu międzynarodowego

• współudział w budowaniu nowej jakości i standardów promocji polskiej gospodarki pracę w prężnym, pozytywnie nastawionym zespole Zainteresowany stanowiskiem ?

Wyślij cv na poniższy adres wpisując nazwę stanowiska w tytule.

rekrutacja@paih.gov.pl

Obowiązek informacyjny dla kandydatów o pracę:

Wymagania

  • • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne

Zadania

  • •wyzwania zawodowe związane z możliwością realizacji ciekawych projektów