Numer referencyjny
110085/2020

Program praktyk wakacyjnych

Oferta ważna do
2020-04-22
Branża
Staże i praktyki
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka
Miasto
Warszawa
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Lubisz rozwijać swoje zainteresowania, pasje i nie boisz się nowych wyzwań?
Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.
Zapraszamy na letnie płatne praktykiw największej kancelarii prawnej w Polsce i na świecie

Dentons to największa na świecie kancelaria prawna, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Od blisko 30 lat nasz zespół w Warszawie wspiera klientów w prowadzeniu projektów kluczowych dla polskiej i europejskiej gospodarki. Dumni z naszych osiągnięć w obszarze doradztwa prawnego, jesteśmy też zaangażowani w rozwój różnorodności i wspieramy talenty, oferując przestrzeń do indywidualnego rozwoju pod okiem doświadczonych prawników.
Praktyki oferujemy studentkom i studentom IV lub V roku oraz absolwentom wydziału prawa.
 Program praktyk trwa 3 miesiące (lipiec – wrzesień) i po raz pierwszy odbędzie się w naszym nowym biurze w Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych.

Wymagania

  • Czego oczekujemy: pasji, ambicji i otwartości na nowe wyzwania myślenia poza schematami, zdolności analizowania problemów i szukania własnych rozwiązań umiejętności pracy w zespole biegłej znajomości języka angielskiego

Zadania

  • Program praktyk wakacyjnych