Numer referencyjny
110084/2020

Specjalista ds. administracji z językiem niemieckim

Oferta ważna do
2020-04-22
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Filologia, Filologia (filologia angielska), Filologia Angielska, Filologia Angielska 4-letnia, Filologia Angielska 4-letnia łączona, Filologia angielska z rozszerzonym językiem niemieckim

Kontakt

Opiekun
MMC Group Services Sp. z o.o. Rekrutacja
Adres e-mail
Telefon
000

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

[rekrutacja prowadzone w systemie online lub telefonicznie]

Czego się możesz spodziewać?

Dołączysz do dynamicznego i profesjonalnego zespołu w jednej z największych grup konsultingowych na świecie. Twoje zadania będą polegały na wsparciu brokerów ubezpieczeniowych z Marsh w Niemczech w bieżących działaniach administracyjnych. Będziesz mieć możliwość używania języka niemieckiego w codziennej pracy.

Co zyskasz?

- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

- Biuro w nowoczesnym budynku zlokalizowanym w centrum Warszawy

- Opcję pracy zdalnej raz w tygodniu i swobodny strój w pracy

- Pakiet benefitów pracowniczych, w tym: kartę restauracyjną, sportową, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

Zadania, którymi będziesz się zajmować:

- Bieżące wsparcie administracyjne brokerów z niemieckiego biura Marsh

- Wprowadzanie, weryfikacja i zarządzanie danymi

- Sporządzanie raportów oraz dokumentów, zgodnie ze standardami korporacyjnymi

- Aktualizacja baz danych oraz statusów projektów w globalnym systemie informatycznym

- Wsparcie zespołu w ramach toczących się procesów i projektów

Kluczowe kompetencje potrzebne w roli:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1/B2) oraz minimum dobra angielskiego (poziom B2)

- Dbałość o szczegóły, rzetelność i terminowość

- Zdolności analityczne i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz samodzielnego rozwiązywania problemów

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Microsoft Excel

Idealny kandydat:

- Może się pochwalić doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku w obsłudze administracyjnej partnerów niemieckojęzycznych

- Wykazuje zorientowanie na klienta i proaktywne podejście do pracy

- Ma zdolność szybkiego uczenia i potrafi efektywnie współpracować z zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim:

Marsh & McLennan Companies and its Affiliates are EOE Minority/Female/Disability/Vet/Sexual Orientation/Gender Identity employers.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1/B2) oraz minimum dobra angielskiego (poziom B2)
  • Dbałość o szczegóły, rzetelność i terminowość
  • Zdolności analityczne i umiejętność priorytetyzacji zadań oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Microsoft Excel

Zadania

  • Bieżące wsparcie administracyjne brokerów z niemieckiego biura Marsh
  • Wprowadzanie, weryfikacja i zarządzanie danymi
  • Sporządzanie raportów oraz dokumentów, zgodnie ze standardami korporacyjnymi
  • Aktualizacja baz danych oraz statusów projektów w globalnym systemie informatycznym
  • Wsparcie zespołu w ramach toczących się procesów i projektów