Numer referencyjny
110079/2020

Stażysta – pracownik biurowy

Oferta ważna do
2020-04-13
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

KROTECH Marcin Kroczak
KROTECH zajmuje się technicznym zaopatrzeniem przemysłu, serwisem i produkcją maszyn. Trzon firmy stanowi działalność handlowa. Specjalizujemy się w technicznym zaopatrzeniu przemysłu: dostarczamy elementy pneumatyki, hydrauliki siłowej, a także narzędzia, materiały i części do maszyn. Ponadto zajmujemy się doradztwem i przeprowadzamy kompleksowe przeglądy oraz remonty maszyn. Określamy stan maszyny, diagnozujemy usterkę i wskazujemy optymalne rozwiązanie. Bierzemy na siebie cały proces naprawy – od znalezienia i dostarczenia odpowiednich części w najlepszej możliwej cenie po montaż. Oferujemy usługi projektowania oraz realizacji naszych autorskich rozwiązań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom, zaprojektujemy wszystko, czego potrzebuje klient – począwszy od prostych konstrukcji z profili aluminiowych, poprzez linie produkcyjne, aż po złożone systemy automatyki.

Poszukujemy pracowników na stanowisko: Stażysta – pracownik biurowy.
Oferujemy możliwość podniesienia swoich kwalifikacji,  możliwość przedłużenia współpracy oraz przyjazną atmosferę.

Twoim głównym zadaniem będzie wyszukiwanie informacji, wysyłanie zapytań drogą mailową i wprowadzanie ofert w system.

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • umiejętność analizowania informacji
  • umiejętność organizowania pracy własnej
  • silna motywacja do pracy oraz umiejętności interpersonalne i administracyjne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowania analizą danych oraz zdolności analitycznego myślenia

Zadania

  • wyszukiwanie informacji
  • tworzenie i wysyłanie ofert do klientów
  • negocjowanie cen (drogą mailową)
  • wprowadzanie ofert w system
  • kontakt z dostawcami (drogą mailową)
  • realizacja bieżących zleceń