Numer referencyjny
110062/2020

Specjalista ds.Telefonicznej Obsługi Klienta

Oferta ważna do
2020-09-23
Branża
Call center/Obsługa klienta
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Masz gadane? Lubisz kontakt z ludźmi? Chcesz dorobić na studiach?  Chcesz samodzielnie ustalać grafik pracy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie :) Poszukujemy zdolnych, chętnych do nauki osób, które z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzą do pracy :) Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego co jest potrzebne na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta nauczymy Cię podczas pakietu wdrożeniowego.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stałą stawkę godzinową plus premie za realizację celów,
  • Elastyczny grafik umożliwiający połączenie pracy i nauki,
  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy i stałe wsparcie merytoryczne i techniczne,
  • Pracę w biurze w centrum Wrocławia,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze :)
  • Konkursy, gry, owocowe wtorki i czwartki, kartę rabatową :)

Wymagania

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • dyspozycyjność do pracy min. 24 godziny od poniedziałku do piątku i 1-2 soboty w miesiącu
  • status osoby uczącej się
  • podejście do pracy w odpowiedzialny sposób, szybkie i chętne przyswajanie wiedzy
  • pełna dyspozycyjność na pakiecie wdrożeniowym
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz komunikatywność
  • umiejętność aktywnego słuchania i analizy informacji

Zadania

  • Telefoniczna obsługa klientów indywidualnych jak i biznesowych
  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania klientów, doradzanie i sprzedaż usług,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.