Numer referencyjny
110048/2020

Staż w Dziale Marketingu

Oferta ważna do
2020-04-01
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Miasto
Warszawa
Nie określono

Plik załącznika

Pracodawca

ONE House Sp. z o.o.
ONE House to agencja marketingowo - reklamowa zajmująca się tworzeniem strategii mediowych oraz realizacją zaplanowanych kampanii w mediach. Oprócz zakupu mediów zajmujemy się także doradztwem strategicznym dla Klientów. Organizujemy audyt i szkolenia mediowe. Dzięki naszej koordynacji projektów Klient uzyskuje synergię wszystkich prowadzonych działań.

Oferujemy:

• płatny staż

• pakiet szkoleń z obszaru Strategii, Kreacji, Produkcji, Mediów i Client Service

• udział w innowacyjnych projektach marketingowych

• jasno określoną ścieżkę rozwoju

• wsparcie Mentora i Buddy’ego

• nowoczesne, stylowe biuro w świetnej lokalizacji

• dla najlepszych pracę w zespole ONE House po zakończeniu stażu

Wymagania

  • dostępność w pełnym wymiarze godzin 5 dni w tygodniu – warunek konieczny
  • motywacja do zdobywania wiedzy w obszarze prowadzenia działań marketingowych
  • dobra znajomość programów Excel i Power Point
  • zdolności analityczne, terminowość i punktualność
  • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • umiejętność pracy w zespole i otwartość na nowe wyzwania

Zadania

  • wsparcie zespołu w prowadzeniu działań marketingowych
  • pomoc przy opracowywaniu materiałów promocyjnych agencji: reklamy, ulotki, materiały video, reklamy internetowe
  • wsparcie w opracowywaniu oraz zamieszczaniu materiałów marketingowych agencji w kanałach własnych oraz w mediach
  • udział w briefingach działów zaangażowanych w projekty