Numer referencyjny
110008/2020

Pracownik hotelowy (Cypr)

Oferta ważna do
2020-03-19
Wysokość wynagrodzenia
3800+
Branża
Hotelarstwo/Turystyka
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
Ayia Napa

Pracodawca

EU Garant
EU Garant - europejska agencja pracy, która działa w partnerstwie z Meest Corporation Inc. - firmą o 30-letniej tradycji, która posiada kilkanaście oddziałów na świecie i funkcjonuje w szeroko pojętej branży logistycznej. Jesteśmy agencją zatrudnienia, pozyskujemy pracowników dla naszych kontrahentów, jak również agencją zatrudnienia tymczasowego i w ramach tego delegujemy pracowników na różne stanowiska w Polsce, na Cyprze, w Niemczech oraz w Czechach. Agencja pracy EU Garant jest jedyną agencją w kraju, rekomendowaną przez Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ukraińskich w Polsce, dlatego naprawdę dbamy o naszych pracownikach ze wschodu. Dla naszych pracowników ze wschodu oferujemy pracę rotacyjną w trzymiesięcznych i sześciomiesięcznych okresach. Pracownik może więc wykonywać pracę w tym samym zawodzie zarówno w Ukrainie, jak i w krajach UE. To jedyna taka oferta na polskim rynku.

Rekrutujemy całe zespoły osób do pracy w hotelach w okolicach Ayia Napa - na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Wynagrodzenie od 700 € netto miesięcznie.

Zakwaterowanie i wyżywienie na koszt pracodawcy.

Oferujemy:

  • pracę na słonecznym Cyprze w okresie kwiecień - październik 2020 r.
  • wynagrodzenie od 700 € + premia (w zależności od stanowiska i doświadczenia)
  • legalne zatrudnienie w firmie z UE
  • możliwość praktycznego szkolenia języka angielskiego
  • możliwość poznania ciekawych ludzi z innych krajów
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • strój służbowy (na większości stanowisk)
  • opłacone przez pracodawcę wyżywienie
  • opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie
  • opłacony przez pracodawcę koszt biletów lotniczych na Cypr i z powrotem

Stanowiska:

Administracja restauracji:

-Menedżer kuchni i obsługi kelnerskiej

-Asystent menedżera kuchni i obsługi kelnerskiej

Kuchnia:

-Szef kuchni

-Kucharz - kierownik zespołu kucharskiego

-Kucharz początkujący

-Kucharz z doświadczeniem min. 2 lata

-Pomocnik kucharza (zapewnienie czystości i porządku, zmywanie naczyń)

Obsługa klientów restauracji:

-Kierownik sali z doświadczeniem

-Kelner na sali

Bar:

-Barman

-Kelner baru

Recepcja (Front Office):

-Recepcjonista z biegłym językiem angielskim

-Recepcjonista z biegłym językiem angielskim i rosyjskim

-Recepcjonista z biegłym językiem angielskim i niemieckim

-Recepcjonista (nocna zmiana) z językiem angielskim

Personel sprzątający (housekeeping):

-Asystentka kierownika służby pięter

-Osoby do sprzątania pokoi hotelowych

-Osoby do sprzątania w miejscach publicznych

Basen:

-Ratownik

-Animator

Aplikuj już teraz! Wypełnij kwestionariusz, a my skontaktujemy się z tobą w możliwie najbliższym terminie - https://forms.gle/5dwM77jdgFd7dha47

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • pracowitość
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego (za wyjątkiem pomocnika kucharza i osób sprzątających)
  • zaświadczenie o stanie zdrowia (przetłumaczone zgodnie z oryginałem przez tłumacza na język angielski)
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdjęcie 3x4 cm

Zadania

  • w zależności od wybranego stanowiska