Numer referencyjny
109997/2020

Stażysta/ka ds. Rekrutacji

Oferta ważna do
2020-03-13
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Bezpłatny staż
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań
Preferowane kierunki
Coaching

Kontakt

Opiekun
Mateusz Tadorowski
Adres e-mail
mateusz.tadorowski@apollogic.com
Telefon
+48 882 656 803

Pracodawca

Apollogic
Apollogic to międzynarodowa firma z siedzibą w Poznaniu i oddziałem w Hamburgu. Tworzymy marki RapidLab, theBlue.ai oraz apoQlar. Dajemy młodym, zdolnym ludziom możliwości rozwoju w najnowszych technologiach w obszarach systemów SAP, Business Intelligence, Internetu Rzeczy, Sztucznej Inteligencji oraz Mieszanej Rzeczywistości.

Poszukujemy osoby na bezpłatny 3-miesięczny staż w dziale HR z możliwością zatrudnienia na stałe. Gwarantujemy silne wsparcie opiekuna oraz naukę rekrutacji od podstaw.

Co zyskujesz?

  • Nabywasz praktyczne kompetencje profesjonalnego rekrutera.
  • Zdobywasz wyróżniające Cię na rynku pracy doświadczenie w firmie IT.
  • Poznajesz procesy biznesowe w branży IT.Masz możliwość elastycznego pogodzenia stażu ze studiami.

Wymagania

  • Ten staż jest dla Ciebie, jeśli doskonale posługujesz się językiem polskim
  • Swobodnie piszesz i rozmawiasz po angielsku
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać relacje
  • Myślisz analitycznie i masz frajdę z rozwiązywania problemów
  • Chcesz rozwijać się w dziale HR w branży IT
  • Dysponujesz co najmniej 20 godzinami tygodniowo

Zadania

  • Będziesz poznawać tajniki rekrutacji w IT i budować warsztat rekrutera
  • Doskonalić się w pracy zespołowej oraz indywidualnej
  • Obsługiwać bazę danych kandydatów
  • Pisać i publikować ogłoszenia o pracę
  • Przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne z kandydatami