Numer referencyjny
109992/2020

Pracownik Recepcji

Oferta ważna do
2020-03-11
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę

Pracodawca

PKO Leasing SA
Należymy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego – największej instytucji finansowej w Polsce. Zapewniamy szeroką sieć sprzedaży, mobilnych Doradców i oferujemy najwyższy poziom obsługi. Od powstania w 1999r. nieprzerwanie wspieramy Twój biznes - niezależnie od wielkości, branży i rodzaju prowadzonej działalności. W 2013 powstała spółka działająca w Szwecji - PKO Leasing Sverige AB. W 2014 połączyliśmy się z Nordea Finance Polska i staliśmy się jednym z najpoważniejszych graczy na polskim rynku usług leasingowych. W 2015 do Grupy Kapitałowej PKO Leasing dołączył także PKO Faktoring, dzięki czemu dzisiaj świadczymy zarówno kompleksowe usługi leasingowe, jak i faktoringowe. W 2017 przejęliśmy Raiffeisen-Leasing Polska S.A., dzięki czemu staliśmy się niekwestionowanym liderem na polskim rynku leasingu. Jesteśmy także członkiem Związku Polskiego Leasingu oraz Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

PKO Leasing S.A. – największa firma leasingowa w Polsce należąca do Grupy Kapitałowej PKO Bank Polski S.A. poszukuje kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik Recepcji

Na stanowisku będziesz odpowiadał za:

  • Przygotowywanie przesyłek kurierskich wychodzących do Oddziałów PKOL oraz Klientów Spółki,
  • Rejestrację przesyłek kurierskich przychodzących, monitorowanie terminów odbioru przesyłek,
  • Kontakt z przewoźnikiem, Przyjmowanie i zlecanie dokumentów do Biura Tłumaczeń zgodnie z przyjętymi zasadami w Spółce,
  • Rozliczanie faktur od dostawców zewnętrznych,
  • Obsługa Centrali telefonicznej,
  • Przyjmowanie gości wchodzących na teren biura oraz ich obsługa,
  • Prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych,
  • Odbiór prasy i jej dystrybucja według ustaleń,
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach,
  • Umiejętność zarządzania przepływem informacji,
  • Samodzielność w działaniu, operatywność, rzetelność i komunikatywność,
  • Odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę w jednej z najlepszych firm leasingowych należącej do Grupy Kapitałowej Największego Banku w Polsce,
  • Możliwość zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności,
  • Wynagrodzenie/poziom stanowiska adekwatny do posiadanych umiejętności, kwalifikacji wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji celów okresowych,
  • Możliwość korzystania z pakietu socjalnego: opieka medyczna, platforma myBenefit, pakiet multisport, Pracowniczy Program Emerytalny,
  • Dogodną lokalizacje miejsca pracy (blisko linii M2).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji, klikając w link:

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji przez PKO Leasing SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, Wysoka kultura osobista, Bardzo dobra organizacja pracy własnej, Praktyczna znajomość pakietu MS Office, Umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach, Umiejętność zarządzania przepływem informacji, Samodzielność w działaniu, operatywność, rzetelność i komunikatywność, Odpowiedzialność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę

Zadania

  • Przygotowywanie przesyłek kurierskich wychodzących do Oddziałów PKOL oraz Klientów Spółki, Rejestrację przesyłek kurierskich przychodzących, monitorowanie terminów odbioru przesyłek, Kontakt z przewoźnikiem, Przyjmowanie i zlecanie dokumentów do Biura Tłumaczeń zgodnie z przyjętymi zasadami w Spółce, Rozliczanie faktur od dostawców zewnętrznych, Obsługa Centrali telefonicznej, Przyjmowanie gości wchodzących na teren biura oraz ich obsługa, Prowadzenie rezerwacji sal konferencyjnych, Odbiór prasy i jej dystrybucja według ustaleń, Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.