Numer referencyjny
00805863

Support in HR Department

Szczegóły

Oferta ważna do
2020-03-11
Wysokość wynagrodzenia
Nie określono
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. mazowieckie
Miasto
Warszawa
Preferowane kierunki

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

What we can offer:

- Flexible working schedule

- Civil contract

- Internal labour law trainings

- Opportunity for personal and professional development in HR area

- Excellent work atmosphere

- Using foreign language and new technology solutions daily

Please apply via https://bit.ly/2OH7eJu

Wymagania

  • - Oral and written fluency in Polish and English
  • - Good knowledge of MS Office (especially Excel and Power Point)
  • - Good organizational and time management skills
  • - Strong attention to details
  • - People focus and good communication skills
  • - Availability min. 25 hours / week

Zadania

  • - Administrative support of the HR processes
  • - Input and update data in various HR tools, drawing up reports
  • - Preparing HR documents (contracts, annexes, referrals, etc.)
  • - Ensure proper documents process flow
  • - Support HR Specialists in daily activities
  • - Contacting and responding to the employees’ requests
  • - Supporting employees during the whole employment cycle
Kliknij tutaj, aby przejść do formularza logowania