Numer referencyjny
SWPS-P3D-10022020

Projektant 3D biżuterii

Oferta ważna do
2020-03-02
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
woj. wielkopolskie
Miasto
Poznań

Pracodawca

Auroria
Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii. Dowiedz się o nas więcej na auroria.pl.

Auroria to producent biżuterii złotej z brylantami z technologicznym sposobem myślenia. Łączymy tradycję rzemiosła złotniczego z nowoczesnymi technologamii.

W związku z prowadzeniem innowacyjnego projektu konfiguratora 3D oraz dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowego członka naszego zespołu, na stanowisko:  Projektant 3D biżuterii.

Oferujemy:

  • pracę przy rozwoju innowacyjnego projektu dla branży jubilerskiej
  • pracę w młodym zespole i przyjemnej atmosferze
  • swobodę działania i możliwość realizacji autorskich pomysłów
  • stabilne warunki zatrudnienia

Kontakt: kontakt@auroria.pl,  tel. 518 912 915

Wymagania

  • doskonała znajomość programu do projektowania 3D biżuterii (wybrany przez kandydata)
  • wykształcenie kierunkowe, mile widziane wykształcenie wyższe
  • udokumentowanego doświadczenia (port-folio) w zakresie cyfrowego projektowania
  • poczucia estetyki i kreatywności
  • doświadczenie mile widziane

Zadania

  • projektowanie biżuterii w środowisku 3D
  • przeprowadzanie komentarzy wizualnych i technicznych zleconych wzorów
  • współpraca z pracownią złotniczą