Numer referencyjny
109983/2020

Staż Office Assistant

Oferta ważna do
2020-03-11
Branża
Biuro i administracja
Rodzaj umowy/współpracy
Praktyka

Pracodawca

Pracodawca nie udostępnił wizytówki

Fuero Games szuka osoby na bezpłatny staż Office Assistant - może to właśnie Ty zostaniesz częścią naszego zespołu? Jesteśmy firmą, która ceni kreatywnych i utalentowanych ludzi. Oferujemy jasny zakres obowiązków i szansę na rozwój ciekawych pomysłów. Działamy na zasadach partnerskich oraz cenimy zaangażowanych pracowników. Sprawdź ofertę i aplikuj!

Proponujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń jako Office Assistant.
  • Poznanie specyfiki pracy w firmie z branży gamedev.
  •   Możliwość uczestnictwa w bezpłatnych dodatkowych lekcjach języka angielskiego.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Biuro przyjazne zwierzakom.
  • Wygodna lokalizacja biura na warszawskim Mokotowie.
  •  I super atmosferę, którą budują kreatywni ludzie.

Wymagania

  • Dyspozycyjność 3-4 dni w tygodniu.
  • Znajomość Pakietu MS Office (Exel, Word).
  • Język angielski poziom minimum B2.
  • Sprawna organizacja pracy.
  • Samodzielność.

Zadania

  • Pomoc w bieżących obowiązkach Office Assistant.
  • Pomoc w nadzorze nad obiegiem korespondencji.
  • Wsparcie administracyjne zespołu.
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura.