Numer referencyjny
1

Oferta pracy

Oferta ważna do
2020-03-08
Branża
Doradztwo/Konsulting
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Paweł Kowalczyk
Adres e-mail
p.kowalczyk@euro-most.eu
Telefon
228272730

Pracodawca

Fundacja Euro-Most
Praca Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów. Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 450 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE. W związku z wkroczeniem w nowy segment rynku poszukujemy osób pełnych zaangażowania, które wykazują się umiejętnościami w obsłudze projektów dla naszych Klientów. Mile widziani studenci kierunków: • humanistycznych do pracy administracyjno-biurowej, • technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka, fizyka oraz innych kierunków technicznych i ekonomicznych. Poszukujemy pracowników na stanowiska: Młodszy Specjalista Specjalista Asystent/Koordynator Projektu Miejsce pracy: Warszawa Zadania: • Udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji, • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami, • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi, • Opracowywanie biznes planów, • Monitorowanie realizacji projektów, • Weryfikacja wniosków o płatność. Wymagania: • znajomość pakietu MS Office, • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, • umiejętność komunikacji i pracy w zespole. Oferujemy: • Pracę nad interesującymi projektami, • Możliwość kształtowania oferty dla Klienta, • Dostęp do know-how i wiedzy na temat segmentów rynku o wysokim potencjale rozwoju, • Pakiet opieki medycznej, • Rozwój pod okiem doświadczonych Koordyntorów Projektów, • Partnerskie relacje oraz Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole, • Atrakcyjne zarobki oraz premie, • Niezbędne narzędzia pracy, • Najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej, • Atmosferę Zaufania. Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: praca@euro-most.eu Kontakt telefoniczny: 501 712 020 Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty. ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !

Praca Jesteśmy firmą doradczą ze stabilną pozycją na rynku i bardzo dobrą opinią u klientów. Działamy od 2002 r. Obsługujemy ponad 450 firm i instytucji w zakresie Funduszy UE. W związku z wkroczeniem w nowy segment rynku poszukujemy osób pełnych zaangażowania, które wykazują się umiejętnościami w obsłudze projektów dla naszych Klientów.

Mile widziani studenci kierunków:

• humanistycznych do pracy administracyjno-biurowej,

• technologie OZE, rachunkowość i finanse, bankowość, ekonomia, matematyka, fizyka oraz innych kierunków technicznych i ekonomicznych.

Poszukujemy pracowników na stanowiska: Młodszy Specjalista Specjalista Asystent/Koordynator Projektu

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,

• Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,

• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi, • Opracowywanie biznes planów,

• Monitorowanie realizacji projektów,

• Weryfikacja wniosków o płatność.

Wymagania:

• znajomość pakietu MS Office,

• dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• umiejętność komunikacji i pracy w zespole. Oferujemy:

• Pracę nad interesującymi projektami,

• Możliwość kształtowania oferty dla Klienta,

• Dostęp do know-how i wiedzy na temat segmentów rynku o wysokim potencjale rozwoju,

• Pakiet opieki medycznej,

• Rozwój pod okiem doświadczonych Koordyntorów Projektów,

• Partnerskie relacje oraz Pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole,

• Atrakcyjne zarobki oraz premie,

• Niezbędne narzędzia pracy,

• Najlepszym kandydatom oferujemy karierę na ścieżce menedżerskiej,

• Atmosferę Zaufania.

Aplikacje zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres: praca@euro-most.eu

Kontakt telefoniczny: 501 712 020

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO ZESPOŁU !

Wymagania

  • • znajomość pakietu MS Office,
  • • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Zadania

  • • Udział w procesie przygotowywania aplikacji dla Klienta oraz kontrola jego realizacji,
  • • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
  • • Opracowywanie biznes planów,
  • • Monitorowanie realizacji projektów,
  • • Weryfikacja wniosków o płatność.