Numer referencyjny
109964/2020

Staż w Zespole Talent Management

Oferta ważna do
2020-02-24
Branża
HR/Kadry/Płace
Rodzaj umowy/współpracy
Płatny staż
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław

Pracodawca

Wabco Polska Sp. z o.o.
WABCO jest liderem innowacji i globalnym dostawcą technologii poprawiających bezpieczeństwo oraz efektywność działania pojazdów ciężarowych. Od ponad 150 lat WABCO niezmiennie pozostaje pionierem przełomowych produktów i systemów hamowania, stabilizacji jazdy, zawieszenia, automatycznych skrzyń przekładniowych oraz aerodynamiki. W Polsce, WABCO z sukcesem rozwija działalność we Wrocławiu od 1999 roku. WABCO Polska zatrudnia ponad 2500 pracownikow w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych i Centrum Badawczo-Rozwojowym (R&D). Nasi pracownicy wspierają procesy biznesowe, zintegrowany łańcuch dostaw oraz centrum globalnych usług finansowych.
Co czeka na Ciebie w WABCO:
  • Płatny, długoterminowy staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Cenne doświadczenie zawodowe w międzynarodowej organizacji
  • Merytoryczne wsparcie przełożonego
  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole
  • Doskonała atmosfera pracy
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

Wymagania

  • - dobre zorganizowaną i komunikatywność l Posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
  • - student lub absolwent studiów na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, psychologia lub pedagogika
  • - dyspozycyjność min. 24 godziny w tygodniu
  • - dobra znajomość programu MS Excel
  • - posługiwanie się językiem angielskim w stopniu dobrym

Zadania

  • - administracja dokumentacji szkoleniowej, certyfikatów i uprawnień
  • - organizacja szkoleń: zarządzanie listą uczestników, ustalenie terminów i rezerwacja sal szkoleniowych
  • - wsparcie zespołu zarządzania talentami w codziennych działaniach i projektach