Numer referencyjny
109963/2020

Asystent/ka Biura - agencja Big Picture

Oferta ważna do
2020-02-29
Branża
Marketing/Promocja/PR
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Magdalena Szubert
Adres e-mail
rekrutacja@big-picture.pl
Telefon

Pracodawca

Big Picture
Big Picture to zespół doświadczonych doradców z obszaru strategii komunikacji, public relations, public affairs i zarządzania wizerunkiem. Pracujemy z największymi firmami, markami, liderami rynku i gwiazdami, dbając o ich relacje z mediami oraz szeroko rozumianym otoczeniem: influencerami, partnerami biznesowymi, środowiskiem legislacyjnym. Do grona naszych Klientów należą m.in.: Mondelez Polska (Milka, Oreo, belVita), GO Sport, Nespresso, Herbapol, Polpharma Biologics, KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Doradzamy także największym polskim fundacjom. Trzy razy z rzędu zostaliśmy agencją roku w konkursie Związku Firm PR Złote Spinacze. Więcej informacji o nas można znaleźć na naszych kanałach: Strona www: www.big-picture.pl Facebook: https://www.facebook.com/BigPicture.LookingClosely Instagram: https://www.instagram.com/bigpicture_lookingclosely/

Przez ostatnie 4 lata mocno urośliśmy jako firma i potrzebujemy dodatkowego wsparcia asystenckiego. Szukamy osoby, która na co dzień będzie współpracować z Office Managerem i zespołem. Jeśli chcesz pracować w inspirującym miejscu, a przy tym lubisz zarówno pracę biurową, jak i pracę z ludźmi, to ciekawa opcja dla Ciebie. Spotkasz u nas najlepszych specjalistów z branży. Możesz również uczestniczyć w pracach przy projektach – zależy nam, aby każdy mógł się rozwijać i miał satysfakcję ze swojej pracy.

Jeżeli czujesz, że mowa właśnie o Tobie, prześlij CV na adres: rekrutacja@big-picture.pl, z dopiskiem w temacie: ASYSTENT/KA BIURA. Prosimy o dołączenie do CV klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

Wymagania

  • świetna organizacja pracy
  • zaangażowanie i inicjatywa własna
  • odpowiedzialność i rzetelność
  • umiejętność przewidywania sytuacji i wyciągania wniosków
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi
  • znajomość pakietu Office, w tym Excel w stopniu podstawowym

Zadania

  • organizacja pracy sekretariatu (odbieranie telefonów, przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich)
  • przyjmowanie gości i umawianie spotkań
  • pomoc w pracach administracyjno-biurowych
  • wsparcie zespołu podczas trwania bieżących projektów
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura i opieka nad nim