Numer referencyjny
109954/2020

JUNIOR PROPERTY ADVISOR

Oferta ważna do
2020-02-27
Branża
Inna
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie

Pracodawca

TEKTON CAPITAL SP Z O O
Tekton Property (wchodząca w skład Tekton Capital Sp. z o.o.) funkcjonuje w obszarze inwestowania i obrotu nieruchomościami. Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje. Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii instrumentów inwestycyjnych i różnorodnych metod działania, wiedzy, doświadczeniu. Zespół Tekton Property wykorzystuje synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Nasza firma rośnie w takim tempie, że nie ma innej opcji – potrzebujemy wsparcia.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy ludzi na stanowisko JUNIOR PROPERTY ADVISOR.

Jeśli charakteryzuje Cię otwartość na nowe wyzwania, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista oraz determinacja do osiągania wspólnie obranych celów – dołącz do naszego zespołu!

Czeka Cię masa obowiązków związanych z pozyskaniem oferty nieruchomości, przygotowaniem ogłoszenia oraz prezentacją nieruchomości – ale to wszystko pod okiem i skrzydłem doświadczonego Property Advisor’a.

Gwarantujemy możliwość połączenia pracy ze studiami. Ogromną dawkę wiedzy i szansę rozwoju otrzymasz gratis.

WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ I WYŚLIJ CV!

Więcej informacji Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdziesz na stronie www.tektonproperty.pl/praca/2/junior-property-advisor

Czekamy na Ciebie!

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Dyspozycyjność, determinacja do osiągania wspólnie obranych celów
  • Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysoka kultura osobista

Zadania

  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, CRM)
  • Szkolenia grupowe i indywidualne
  • Elastyczny czas pracy - możliwość połączenia pracy ze studiami
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomości oraz pozostałej działalności firmy (konsulting, finanse, zarządzanie projektami)
  • Fantastyczną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • System wynagrodzeń do wyboru: podstawa + premia lub prowizyjny