Numer referencyjny
TA-202001271412

Nauczyciel języka angielskiego

Oferta ważna do
2020-02-27
Branża
Nauka/Edukacja
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Region
inne
Miasto
Paryż i okolice
Preferowane kierunki
Filologia Angielska

Pracodawca

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Biuro Karier SWPS

Szkoła językowa CapEnglish w Paryżu szuka absolwentów i studentów ostatnich lat Filologii angielskiej zainteresowanych podjęciem pracy w Paryżu i okolicach.
Zatrudnienie na okres 2020-2021 Przewidywanie wynagrodzenie brutto 20 €/h Typowy tydzień pracy to 16-22 h Osoby ZAINTERESOWANE PROSIMY o przesłanie cv na  ADRES  biurokarier@swps.edu.pl

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane
  • Podstawowa znajomość języka francuskiego
  • Absolwent_tka lub student_tka ostatniego roku Filologii Angielskiej z możliwością pracy na terenie UE

Zadania

  • Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 3-11 lat w szkole językowej w Paryżu i okolicach.