Numer referencyjny
1

Specjalista ds. sprzedaży kredytów

Oferta ważna do
2020-02-23
Wysokość wynagrodzenia
3000-15000
Branża
Finanse i księgowość
Rodzaj umowy/współpracy
Umowa o pracę
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Bartosz Sycewicz
Adres e-mail
bartosz.sycewicz@biliti.pl
Telefon
572803172

Pracodawca

Biliti
Od 2014 roku jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Jako firma Biliti pracujemy aby zapewnić naszym klientom dostęp do oferty kredytowej łącznie 25 instytucji finansowych w jednym miejscu i czasie. Co to oznacza dla Ciebie? O tyle razy zwiększasz szansę na sprzedaż i pomoc klientowi. Biliti to suma doświadczeń zespołu, która pozwala znaleźć finansowanie dla klientów w różnych sytuacjach i z rożnych źródeł dochodu. Dla nas podstawą udanej współpracy jest budowanie dobrych relacji z pracownikami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Od 2014 roku jesteśmy firmą pośrednictwa kredytowego. Jako firma Biliti pracujemy aby zapewnić naszym klientom dostęp do oferty kredytowej łącznie 25 instytucji finansowych w jednym miejscu i czasie. Co to oznacza dla Ciebie? O tyle razy zwiększasz szansę na sprzedaż i pomoc klientowi. Biliti to suma doświadczeń zespołu, która pozwala znaleźć finansowanie dla klientów w różnych sytuacjach i z rożnych źródeł dochodu. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej wiedzy i umiejętności a jednocześnie jesteś przekonany, że będziesz wartością dodaną w naszym zespole, zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko SPECJALISTY ds. SPRZEDAŻY. Dla nas podstawą udanej współpracy jest budowanie dobrych relacji nie tylko z klientami, ale również z pracownikami oraz stworzenie przyjaznej atmosfery.

Stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży to:- aktywne pozyskiwanie klientów - budowanie i rozwój sieci sprzedaży - analiza sytuacji finansowej klientów - sprzedaż produktów finansowych - nawiązywanie i utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami - dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania względem kandydata: - minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych - znajomość rynku kredytów konsumenckich, firmowych - umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych - umiejętność znajdowania rozwiązań w sytuacjach problemowych - zdolności analityczne - ponadprzeciętna ambicja i chęć rozwoju.

Pracując z nami otrzymasz: - umowę o pracę lub formę zatrudnienia dogodną dla Ciebie - dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników - spersonalizowany program wdrożenia - wsparcie merytoryczne i operacyjne - realny wpływ na rozwój firmy - samodzielność w działaniu - narzędzia (telefon, laptop, samochód) - rozwój kompetencyjny z indywidualną ścieżką kariery - niecodzienną atmosferę pracy (kulturę organizacyjną nastawioną na partnerstwo i wspólne osiąganie celów).

Chcemy aby nasi ludzie czuli satysfakcję z wykonywanej pracy oraz osiągali nieprzeciętne zarobki.

Jeśli czujesz się w sprzedaży jak ryba w wodzie, chcesz rozwinąć skrzydła w branży finansowej – zapraszamy do aplikowania.

Wykorzystaj tę szansę pracując i ucząc się od najlepszych!! Osoby zainteresowane stanowiskiem zapraszamy serdecznie do aplikowania.

Wymagania

  • - minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych - znajomość rynku kredytów konsumenckich, firmowych - umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych - umiejętność znajdowania rozwiązań w sytuacjach problemowych - zdolności analityczne - ponadprzeciętna ambicja i chęć rozwoju.

Zadania

  • - aktywne pozyskiwanie klientów - budowanie i rozwój sieci sprzedaży - analiza sytuacji finansowej klientów - sprzedaż produktów finansowych - nawiązywanie i utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami - dbanie o dobry wizerunek firmy.