Numer referencyjny
109939/2020

Asystent/ka w Dziale HR – rynek Czech i Słowacji

Oferta ważna do
2020-02-21
Branża
Sprzedaż - handel detaliczny/sieci handlowe
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Zofia Zaziemska
Adres e-mail
z.zaziemska@tally-weijl.com
Telefon
+48 784 051 544

Pracodawca

TALLY WEiJL (Polska) sp. z o.o.
TALLY WEiJL is a brand for young self-confident women and one of the bold players of today’s international fast fashion market. The combination of irresistible trendy styles and a unique brand experience has made the Swiss company, founded in 1984 by Tally Elfassi-Weijl and Beat Grüring, successful since more than 30 years. Today, TALLY WEiJL is present in more than 800 stores worldwide. Furthermore, TALLY WEiJL also excels in the online business and has developed into an innovative omnichannel provider. Our more than 2.5 million fans on Facebook and Instagram are a testimony of this digital success.

• Rozwój w międzynarodowej firmie modowej zapewniającej przyjazną atmosferę w pracy

• Pracę w oparciu o umowę zlecenie • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR

• Elastyczny czas pracy

• Zniżki na ubrania TALLY WeiJL aż do 50%

• Pracę w biurze w samym centrum Warszawy

• Owocowe poniedziałki

Wymagania

  • • Znajomość języka czeskiego lub słowackiego na poziomie B2 lub wyższym - warunek konieczny
  • • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • • Zainteresowanie tematyką HR
  • • Doskonała organizacja pracy
  • • Wysokie umiejetności komunikacyjne
  • • Dyspozycyjność minimum 20/30 godzin tygodniowo

Zadania

  • • Wsparcie w procesach rekrutacyjnych do naszych sklepów na rynku czeskim i słowackim - przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, selekcja napływających aplikacji oraz kontakt z Kandydatami
  • • Przygotowywanie raportów i analiz HR
  • • Udział w bieżących projektach z zakresu HR (szkolenia, onbording, eventy dla pracowników)
  • • Wsparcie administracyjne działalności spółek w Czechach i na Słowacji
  • • Współpraca z innymi Działami w firmie w zakresie kontaktu ze sklepami, centrami handlowymi,
  • • Przygotowywanie tłumaczeń