Numer referencyjny
J.NET/WR/01/2020

Junior .NET Developer

Oferta ważna do
2020-02-26
Branża
IT - programowanie
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
woj. dolnośląskie
Miasto
Wrocław
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Sandra Olchowik
Adres e-mail
sandra.olchowik@makeitright.pl
Telefon
660066237

Pracodawca

Makeitright Sp. z o.o.
Poszukujemy Junior .NET/C# Developerów, bez doświadczenia komercyjnego do jednego z naszych projektów z branży bankowości. Zakres obowiązków: -> Obecnie realizujemy projekt w Oracle APEX. -> Tworzymy FrontEndu dla całej sieci oddziałów dla jednego z naszych systemów backendowych (napisanego w C#), z użyciem JavaScript lub OpenShift- w którym rozwijamy różne nasze narzędzia. -> Realizujemy również aplikacje mobilne współpracujące z Oracle. Wymagania (na poziomie podstawowym): -> SQL -> VBA -> C# oraz platforma .NET -> Entity Framework Core -> Inversion of Control / Dependency Injection -> MVVM -> Wyrażenia regularne OFERUJEMY: -> Umowę zlecenie -> Multisport, Luxmed Zainteresowanych zapraszam do przesyłania CV.

Obecnie realizujemy projekt w Oracle APEX. Tworzymy FrontEndu dla całej sieci oddziałów dla jednego z naszych systemów backendowych (napisanego w C#), z użyciem JavaScript lub OpenShift- w którym rozwijamy różne nasze narzędzia. Realizujemy również aplikacje mobilne współpracujące z Oracle.

Wymagania

  • SQL, VBA, C# oraz platforma .NET, Entity Framework, Core, Inversion of Control / Dependency Injection. MVVM, Wyrażenia regularne

Zadania

  • Rozwój i utrzymanie systemu, programowanie w C#, współpraca z zespołami IT