Numer referencyjny
109853/2019

Copywriter zdalny do tekstów finansowych i ubezpieczeniowych

Oferta ważna do
2019-12-26
Branża
Bankowość i usługi finansowe
Rodzaj umowy/współpracy
Zlecenie
Region
inne
Miasto
Dowolne
Nie określono

Kontakt

Opiekun
Agnieszka Michałowska
Adres e-mail
rekrutacja@agencjawhites.pl
Telefon
+48 22 114 00 04

Pracodawca

Whites Sp. z o.o.
Tworzymy firmę w której chcemy pracować i z którą sami chcielibyśmy pracować. Klienci to dla nas przede wszystkim partnerzy w biznesie – ludzie którzy mają swoje cele, ambicje i marzenia, i którzy podobnie jak my chcą je realizować. Dla nas prowadzenie agencji to budowanie zaufania i wzajemne zrozumienie. Myślimy przez pryzmat celów i rozwoju biznesu naszych klientów, a nie przez narzędzia jakich do tego użyjemy, to zawsze jest dla nas wtórne i wynika ze strategii. To co nas wyróżnia to zespół najlepszych specjalistów – osób które nie tylko mają ponadprzeciętne kompetencje, ale też angażują się i czują się odpowiedzialni za to co robią i zawsze mają odwagę podpisać się pod wykonaną pracą.

Chętnie powitamy Cię w naszym zespole redakcyjnym jeśli:

· świetnie znasz zasady poprawnej polszczyzny, masz lekkie pióro,

· umiesz pisać ciekawe, zrozumiałe dla laika teksty finansowe i ubezpieczeniowe,

· zawsze dotrzymujesz terminów i umiesz zorganizować sobie pracę,

· masz wiedzę merytoryczną lub potrafisz sprawnie wyszukiwać informacje w Internecie,

· jesteś kreatywny/a i zaangażowany/a w zlecone zadania,

· znasz zasady SEO i potrafisz pisać teksty, które same się pozycjonują,

· masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Czym się będziesz zajmować?

· pisaniem ciekawych i merytorycznych artykułów o inwestowaniu pieniędzy, produktach finansowych, emerytalnych i ubezpieczeniowych oraz przepisach i umowach,

· redagowaniem i optymalizacją tekstów pod wyszukiwarki internetowe.

Co zyskasz, dołączając do nas?

· elastyczne warunki zatrudnienia - umowa o dzieło lub B2B,

· pracę zdalną w oparciu o wspólnie uzgadniane terminy,

· możliwość rozwoju pracy redakcyjnej pod okiem doświadczonych ekspertów,

· realizację ciekawych i zróżnicowanych zadań, projekty dla największych marek,

· bezpośrednią, szybką komunikację na SLACK i dobrą atmosferę w pracy,

· wynagrodzenie - sugerowana stawka 10 zł netto/1000 znaków ze spacjami. Finalna stawka będzie uzgadniana po ocenie zadania testowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV oraz napisanie artykułu testowego na temat: “Pracownicze Plany Kapitałowe - na czym polegają, jakie są korzyści i koszty” (tekst na 5000 zzs, ma mieć Meta Title, Meta Description, Tytuł na stronę, Lead, 2-3 śródtytuły, wypunktowanie ważnych zagadnień).

Prosimy o przesłanie materiałów na adres rekrutacja@agencjawhites.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wymagania

  • znajomość zasad poprawnej polszczyzny
  • znajomość zasad SEO
  • lekkie pióro
  • wiedza dotycząca finansów i ubezpieczeń

Zadania

  • pisanie artykułów
  • redagowanie tekstów i optymalizacja